Ses İzolasyon Süngerleri

Ses geçişlerine engel olunması istenilen ortamlarda kapalı gözenekli Ses İzolasyon Süngerleri kullanılması gerekmektedir.

Bilim ve Teknoloji 09.05.2020, 19:51
Ses İzolasyon Süngerleri

Günümüzde birçok alanda ses izolasyonu rahatsız edici seslerden dolayı büyük bir ihtiyaç haline gelmektedir. Ses İzolasyon Süngerleri kullanımı sağlayarak talebinize bağlı olarak ses geçişlerine engel olabilir veya ortam akustiği sağlayabilirsiniz. Ortam akustiği nedir bununla ilgili bilgi paylaşmak gerekirse ortam akustiği kayıt ortamları yüksek sesli müzik ortamları, kalabalık ofis ortamlarında bulunan ses karmaşasını kontrol altına almak adına kullanılan ürünlere ortam akustiği sağlayıcı ses izolasyon ürünleri olarak adlandırılmaktadır. Hem ortam akustiği hem de ses geçişlerine engel olmak istediğiniz ortamlarda varyasyon ürünlerin kullanımın sağlayabilir veya iki işlemi ayrı olarak yapabilirsiniz.

Ses İzolasyon Süngerleri

Ses geçişlerine engel olunması istenilen ortamlarda kapalı gözenekli Ses İzolasyon Süngerleri kullanılması gerekmektedir. Ses geçişlerine engel olmak amacıyla kullanılan ses izolasyon malzemeleri ortamlarda görünen katmanda olması zorunlu değildir. Kapalı gözenekli ürünler alçıpan ile talebinize bağlı olarak gizleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünleri doğru bir şekilde temin etmek adına fiyata bağlı olarak kıyaslama yapmanız önerilmemektedir. Akustik ürünler dekoratif görünüme sahip ürünler olması nedeniyle akustik değerleri yer almayan ürünlerin piyasada çok uyguna bulunabilmektedir. Bu nedenle ses geçişlerine veya ortam akustiğine engel olmak amacıyla kullanacağınız ürünlerin akustik değerleri, yanmazlık değerleri, dns oranları, kalınlık oranları karşılaştırılması önerilmektedir ve bununla birlikte bu oranların doğru olup olmadığı açısından ürün sertifikasyonları karşılaştırılması önerilmektedir. Turkish Acoustic tarafından Ses İzolasyon Süngerleri ile birlikte tüm akustik ürünlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde gerçekleştirilmiş olan test sonuçları ürün sertifikasyon kısımlarından görüntüleyebilirsiniz.

Ses İzolasyon Süngerleri

Ses İzolasyon Süngerleri en doğru ham maddelerin kullanımını sağlayarak üretimini gerçekleştiren Turkish Acoustic satış ofislerinden veya internet mağazaları üzerinden ürünleri temin edebilirsiniz. Turkish Acoustic geçmiş projeleri ile ilgili internet sitesi üzerinden yer alan referanslar kısmında çalışmış olduğu projeler ve tamamladığı projeleri görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@