Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Ağustos Sonundan İtibaren Raflarda!

Philips’in kusurusuz ses performansını konfor ve tasarımla birleştiren üst segment lüks Fidelio X3 kulaklıkları, Ağustos sonunda tüm Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak.

Bilim ve Teknoloji 24.08.2020, 10:49
Philips Fidelio X3 Kulaklıklar Ağustos Sonundan İtibaren Raflarda!
  • Ses cihazları meraklılarının heyecanla beklediği Philips Fidelio X3 model arkası açık kulaklıklar; 24 Ağustos tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak.
  • Müzik uzmanlarının tercihi Philips Fidelio X3; kusursuz bir müzik deneyimi sağlamak amacıyla performans, stil ve konforu bir araya getiriyor.
  • Fidelio X3’te kullanılan İskoç Muirhead marka deri ve Danimarkalı Kvadrat akustik kumaş sayesinde Avrupa tasarımı konforla birleşiyor.
  • Philips Fidelio X3 Kulaklığın her detayında kaliteli dokunuşlar yer alıyor.
  • Philips Fidelio X3 kulaklıkta yer alan 50mm büyüklüğündeki sürücüler sayesinde dinleyicisine tam kapsamlı müzik deneyimi yaşatıyor.
  • İdeal stereo (sağ-sol) ayrımı için kulaklık isteğe bağlı olarak bağlantı kablosuyla da kullanılabiliyor.
  • Philips Fidelio X3 Hi-Res Audio sertifikasına sahip .

Arkası Açık Kulaklık - Philips Fidelio X3

TP Vision; Philips Fidelio X3 serisi, premium kulaklık ve AV ürünlerinin yeniden pazara çıkacağı tarihi 24 Ağustos olarak açıkladı.

En doğal ve doğru ses kalitesinin konfor, tasarım ve lüksle birleşiminden oluşan, ses uzmanları ve ses cihazları meraklılarınca uzun zamandır beklenen ürün, günümüzde oldukça popülerleşen arkası açık kulaklıkların son sürümüne sahip.

TP Vision uzmanları Philips Fidelio X3’ü cömert bas, orta seviye ses, enstrüman ve seslerin pürüzsüz bir şekilde ayrımı ile en üst düzeyde temiz spektrum sunacak şekilde tasarladı. Her yönden kusursuz bir müzik zevki sunan ürün; performans, konfor ve tasarımın her detayına titizlikle dikkat edilerek dizayn edildi. Dinleyicisine benzersiz bir deneyim sunan bu özellikler sayesinde X3 bir kulaklıktan çok daha fazlasını vadediyor.

Twitter’da @TPVision, Instagram’da @philipstelevision Facebook’ta @PhilipsTV hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

TP Vision Hakkında

Görsel-işitsel dijital eğlence dünyasında önemli bir tüketici elektronik ürünleri şirketi olan TP Vision, Philips markalı televizyonların (Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika, Hindistan ve Asya-Pasifik bölgesinde seçili ülkeler) ve ses ürünlerinin (dünya genelinde) geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor. TP Vision; tasarım uzmanlığını ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek gerçekleştiriyor. Birleştirilen bu güçlü yanlarla pazara yüksek kalitede, sofistike tarzı ile akıllı ve kullanımı kolay ve ince tasarımlı televizyonlar sunarken tüketicilere kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumda olan TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürürken, dünya çapında çeşitli ülkelerde de yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlıyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@