Kurumsal Hosting Nasıl Çalışır?

İşletmelerin ve kobilerin kurumsal bir yapıya sahip olması için dijital dünyada yer alması şart. Bunun için de en önemli şart kurumsal bir web sitesine sahip olmaktır

Bilim ve Teknoloji 24.06.2020, 12:22 24.06.2020, 14:34
Kurumsal Hosting Nasıl Çalışır?

İşletmelerin ve kobilerin kurumsal bir yapıya sahip olması için dijital dünyada yer alması şart. Bunun için de en önemli şart kurumsal bir web sitesine sahip olmaktır. Firmanızın ihtiyaçlarına cevap verecek, müşteri kitlenize ulaşacak kurumsal bir web sitesiyle marka bilinirliğinizi arttırabilir ve istediğiniz kitleye erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için domain isminiz ve aldığınız hosting desteği de kurumsal olmalıdır.

Kurumsal hosting, kobilerin ve işletmelerin web ihtiyaçları için gerekli olan tüm çözümleri sunan özel hosting servisleridir. Kurumsal firmalar için standart hosting paketleri yetersiz kalmaktadır. Yüksek trafik kapasitesi olan ve mail pazarlama hizmeti veren firmaların kiraladıkları sunucu paketleri yetersiz kalabilir. Bu yüzden de profesyonel sunucu kiralama firmaları kobiler ve işletmeler için özel çözümler sunan paketler geliştirir.

İşletmeler hosting hizmeti alırken farklı ihtiyaçları olabilir. Bu yüzden de özel servisleri barındıran hosting paketlerine sahip olmaları gerekiyor. İşletmelerin web dünyasında en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında mail servisi geliyor. Kurumsal hosting paketleri firmalara yüksek mail kaynakları sunan özel paketleri barındırır. Yani barındırma hizmetiyle birlikte yüksek maddi değeri olan e-posta hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Kurumsal olarak hazırlanmış paketlerde yüksek trafik, yüksek depolama alanı, yüksek ram kapasitesi, ücretsiz SSL sertifikası ve DNS yönetimi desteği alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına kurumsal hosting paketlerinde sizin için her şeyi düşünen firmalarla çalışmayı tercih edin.

LimonHost Kurumsal Hosting Paketleri Nelerdir?

LimonHost, kobiler ve firmalar için çok özel çözümler barındıran paketler sunar. Sizler de işletmenizin ihtiyacına yönelik farklı bir paket bulabilirsiniz. Size özel hazırlanan kurumsal hosting paketleri şu şekildedir;

Temel Paket

Temel Paket ile 1 adet web sitesi barındırma hizmeti alabilirsiniz. 15 GB’a kadar disk alanı barındıran pakette 100 GB’a kadar aylık trafik çekebilirsiniz. 2 GB Ram ve CPU desteğiyle birlikte 100 adet kurumsal e posta adresi alabilirsiniz. 1 GB e posta kotasından da yararlanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz SSL sertifikasından da yararlanabilirsiniz.

Hesaplı Paket

Hesaplı Paket ile ücretsiz domain desteğinden faydalanabilirsiniz. Sistemden 3 adet web sitesi barındırabilirsiniz. Bununla birlikte 60 GB’a kadar disk alanı ve sınırsız aylık trafik desteği alabilirsiniz. 4 GM ram desteği ile birlikte CPU desteği de alabilirsiniz. Sınırsız kurumsal e posta desteği ve 2 GB e posta kotasından yararlanabilirsiniz. SSL sertifikası da ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Prestij Paket

Prestij paket sayesinde LimonHost müşterilerine ücretsiz domain sağlar. Buna ek olarak sistemde 5 adet web siteniz barınabilir. Buna ek olarak sınırsız disk alanı ve sınırsız aylık trafik desteğiniz söz konusudur. 6 GM Ram ve CPU hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 3 GB eposta kotası ve sınırsız sayıda e posta alabilirsiniz. Prestij pakette SSL sertifikanız da ücretsiz olarak verilecektir.

Mega Paket

Mega paket ücretsiz domain hizmeti sağlar. Ayrıca 5 adet web sitesini sunucunuzda barındırabilirsiniz. Buna ek olarak sınırsız depolama ve sınırsız trafik hizmetiniz de mevcuttur. 8 GB ram ile birlikte CPU desteğinden de faydalanabilirsiniz. Sınırsız e posta adedi ile 4 GB e posta kotasından da yararlanmanız mümkündür. Mega pakette de ücretsiz SSL sertifikası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

LimonHost tüm müşterileri için sağladığı özel kurumsal hosting paketlerinde ücretsiz yedekleme hizmeti de veriyor. İşletmeniz için büyük bir yatırım ve emek olan, hem maddi hem de manevi değere sahip verilerinizi ücretsiz olarak Cloud teknolojisi ile yedekleyebilirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan yönetim paneli cPanel de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Paketi Nasıl Alınır?

LimonHost’tan kurumsal hosting desteği almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir paket seçmek ve kullanmaya başlamaktır. Satın aldığınız paket sonrasında başka bir firmadan destek alıyorsanız web siteniz ve mailleriniz LimonHost’un alt yapısına profesyonel ekiplerce bir ücret ödemenize gerek kalmadan geçirilir.

Firmanızın ihtiyaçları düşünülerek özel olarak hazırlanan kurumsal hosting paketleriyle birlikte sizlere özel bir kurumsal temsilci de atanır. Ayrıca tüm paketlerde Antispam koruması sayesinde müşterilerinize yolladığınız iletiler spam klasörüne düşmez ve size ait mail adreslerine de spam ileti gelmez.

Etkili web çözümleri için ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hosting paketini seçebilir ve dijital dünyada daima ulaşılabilir olabilirsiniz.

Limonhost Web Sitesi: https://www.limonhost.net/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@