Kablonet (Uydunet)’e Nasıl Abone Olurum?

Kablonet (Uydunet)’e Nasıl Abone Olurum?

Bilim ve Teknoloji 01.11.2020, 18:53
Kablonet (Uydunet)’e Nasıl Abone Olurum?

Kablonet abonesi olmak için bulunduğunuz bölgede Türksat Kablo TV altyapısı olması gerekiyor. Türkiye’de bugün itibariyle 24 ilde Kablonet abonesi olabileceğiniz altyapısı hazır olan şebeke bulunmaktadır. Tamamen yeni nesil fiber internet ve TV hizmeti veren Kablonet, şebeke çalışmalarını her geçen gün geliştirmekte ve yatırım yapmakta. Öncelikle Türksat Kablonet web sitesinden bulunduğunuz bölge için altyapı sorgulaması yapılması gerekiyor. Bu web sitesi tüm kullanıcıların kolaylıkla hizmetlerden yararlanabileceği şekilde tasarlanmış. Çok basit birkaç adımda altyapı sorgulama işlemi yapılabilir. İl, ilçe, mahalle, sokak, kapı numarasını sorgulama aracına girerek başvuru yapacağınız adres sistemde var mı görebilirsiniz. Bulunduğunuz adreste alt yapı varsa 0850 888 0 333 nolu çağrı merkezini arayarak ya da online başvuru yaparak abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz adres sorgulama ekranında gözükmüyorsa Kablonet’e altyapı talebinde bulunup Türksat il müdürlükleri tarafından incelendikten sonra olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Kablonet tamamen kendi inşa ettiği ve kendisine ait olan fiber internet altyapısını kullanılır. Diğer internet servis sağlayıcılarla ortak kullanmadığı için Türksat internet aboneleri daha yalın hizmet almaktadır. Fiber internet, ışığın iletişimde kuvvetini kullanan fiber hızlı internet demektir. Bu son teknoloji internet olanaklarını Türkiye’de yaygınlaştırma çalışmalarını Türksat A.Ş. yapmaktadır. Bir internet sağlayıcısı olarak ülkemizin en gelişmiş olanaklarına Kablonet aboneleri sahiptir. Kablo Tv aboneliğiniz olduğunda günümüzdeki en yüksek hızda ve sorunsuz internet hizmetini alma şanısınız olur.

Kablonet İnternet Hizmetlerinin İnternet Kullanıcılarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İnternet kullanıcılarının tüm dünyada beklentileri ortaktır. İnternetin hızlı olması, güvenli, olması, yavaşlama ya da kesinti gibi sorunlar olmaması tüm internet kullanıcılarının internet sağlayıcılardan beklediği hizmetlerdir. Ancak internet alt yapısının kötü olması, bağlantının güvenilir olmaması internet kullanıcılarının sürekli bağlantı ve hız sorunları yaşamasına neden olur. Peki, bu internet alt yapısı nedir ve neden farklı internet sağlayıcılarında hizmet kalitesi değişir? İnternet son kullanıcıya ulaşana kadar bir altyapı sisteminde hareket eder. Geleneksel olarak baktığımızda bu sistem telefon hatları ve bakır kablolar ile sağlanmaktadır. Bakır kablolar üzerinden verilen hizmetlerde birçok bozulmaya sebebiyet verecek durumlara açıktır. Kötü hava koşulları, interneti çok fazla kişinin kullanması, merkez santrale olan uzaklık gibi durumlar bu sistemi bozabilir. Kablonet ise bu sistemi kullanmaz. Türksat’ın kendi fiber optik kablolar üzerinden sinyallerle frekans sağlar. Ve son teknoloji fiber kablo alt yapısına sahiptir. Kablonet’in interneti çevresel koşullardan etkilenmez. Mesafe yüzünden internet bağlantısı bozulmaz ya da yavaşlamaz. Türksat Kablonet Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısıdır. Çünkü tamamen kendi sistemini kullanılır. İnternette her kullanıcının bir adresi olur. Bu adrese IP adresi denir. Bu Ip adresleri internet sağlayıcıların kullanıcılara atadığı genel adresler olur. Ancak Kablonet kullanıcıya özel, ayrıcalıklı IP adresi imkânı sunar. Yani bu sizi diğer kullanıcılardan ayıran bir internet adresi olur. Kablonet internet kullanıcıları ayrıcalıklıdır. İnternetin yavaşlaması, bağlantı kesilmesi gibi sorunları Türksat’ın ücretsiz teknik desteği sayesinde en kısa zamanda çözümler. Ayrıca aboneler ihtiyaçları kadar internet kullanıp buna göre ödeme yapabilirler. Çok önemli bir avantaj da fiber internet olanaklarından Kablonet abonelerinin çok uygun fiyatlara yararlanmasıdır. Fiber teknoloji çok gelişmiş bir teknoloji olduğundan ülkemizde yeni yeni gelişmektedir. Kablonet fiber kablo şebekesinin önemini anlayan ve yatırımlarına ona göre şekilde verip ülkemizde hayata geçiren önemli bir firmadır. Fiber alt yapısını kendisi kurduğu için abonelerine ekonomik fiyatlarla sunar. Kablonet internet hizmetlerinden yararlanan herkes akıllı internet kullanılır. İnternet alışkanlıklarına göre hız, kota, fiyat belirleyebilirler. Yükleme ve indirme hızlarını kendilerini seçebilirler. İnternet tarifeleri internet kullanıcılarına yüksek hızda internet deneyimini uygun fiyatlara yaşar.

Kablonet Evde İnternet Tarifelerinde Nasıl Olanaklar Sunulur?

Kablonet’in tamamen kendi tarzında sunduğu farklı internet tarifeleri var. Bilinçli internet kullanımı için her detay tarifelerde açıkça ifade ediliyor. İndirme hızı, yükleme hızı, kota seçenekleri tarifelere göre değişir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kablonet kullandığın kadar öde tarifeler, kotalı tarifeler, duran kotalı tarifeler, akıllı sınırsız tarifeler, sınırsız tarifeler, simetrik tarifeler internet kullanım alışkanlıklarına göre en uygun fiyatlı tarifeyi seçme şansı sunar. Evde internet tarifelerinde 16 mbps hızdan 100 mbps hıza kadar farklı hızlarda internet paketleri bulunur. Kablonet fiber internet sağladığından tüm tarifelerde yüksek hız garanti edilir. İhtiyaca göre internet tarifesi kullanıcılara çok büyük avantajlar sağlar. Örneğin online oyunları internet kullanımında ilk sıraya yerleştiren kullanıcılar için upload yani yükleme hızı ve ping süresi çok önemlidir. Kablonet upload hızının oyun oynama performansını arttıracak şekilde ayarlanmasını sağlar. İnternet tarife seçimi için Türksat Kablonet web sitesinde özel bir alan yer alır. Buradan internet kullanım alışkanlıklarınıza göre size en uygun tarifeleri bulabilirsiniz. Gün içinde interneti neler için kullanıyorsanız buna göre hız ve kapasite tercih edebilirsiniz. Kullanım miktarına göre hız düşme sıkıntısından kurtulabilirsiniz. İnternette çok fazla dosya alışverişi yapan kullanıcılar upload ve download hızlarının eşit olduğu simetrik tarifeleri seçebilir.  Her kullanıcıya uyun ekonomik internet tarifeleri Kablonet tarifeleri arasında yer alır. Güncel kampanyalar yeni aboneler için oldukça avantajlı fırsatlar sunar. Hoş geldin kampanyaları yüksek hızda interneti uygun fiyatla kullanma fırsatı yaratır. İnternet kullanım alışkanlıklarınıza göre internet tarifesi seçerek kullandığınız kadar ödeme yapabilirsiniz. Kablonet kullanıcıları ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilir. Örneğin Intro hizmeti ile anında internet hızı 100 mbps’ye çıkarılabilir.

Yorumlar (1)
Ali 2 ay önce
Bende dün abone oldum. Umarım erken kurarlar. Yukarıda tanıtılan siteyi bilmiyordum. Google da bulduğum https://www.superkablonet.com/kablonet sitesinden Türksat kablonet aboneliği yaptırdım. İlgiliydiler umarım en kısa sürede kurulur. Konya’da kablonet bir numara.
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@