İnternet Paketiniz Bittiyse Üzülmeyin

Birçok operatör servisi kendi operatörlerini kullanıcılara daha cazip hale getirmek için kullanıcılarına belirli şartlar ya da özel günlerde bedava internet hediye etmektedir.

Bilim ve Teknoloji 11.06.2020, 13:38 11.06.2020, 13:46
İnternet Paketiniz Bittiyse Üzülmeyin

Birçok operatör kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm üretmek için pek çok kampanya ve uygulama geliştirmektedir. Bunun ile beraber kullanıcılarına ve potansiyel kullanıcıları için cazip teklifler sunmakta ve dakika, mesaj ya da internet gibi bedava avantajı kullanıcılarına hediye etmektedir. Gerek özel günlerde faydalanabileceğiniz bu avantajlardan normal zamanlarda da bir uygulama bile indirerek yararlanabilirsiniz.

İnternete olan ilginin günden güne artması ve hatta internete bağımlı hale gelmemiz ile birlikte cep telefonlarından ya da bilgisayar veya tabletlerden günün her saati internete girmekteyiz. Sadece sosyal medya ya da boş zamanlarımızı dizi veya film izleyerek değerlendirmek değil artık iş anlamında da internete olan ihtiyaç hayati bir öneme sahiptir. Bunu bilen operatör servisleri de kendi operatörlerini kullanıcılara daha cazip hale getirmek için kullanıcılarına belirli şartlar ya da özel günlerde bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell ile Doya Doya İnternet

Turkcell operatörün bedava internet kazandıran birçok uygulaması ve kampanyası bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde sahip olabileceğiniz bu internetleri dilediğiniz şekilde ve günün her saati kullanmanız mümkündür.

Turkcell’in en bilinen ve en çok kazandıran uygulaması Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasında bulunan Salla Kazan bölümüdür. Bu bölümde haftanın belirli günlerinde bedava internet, dakika, mesaj gibi birçok avantajdan yararlanabilmeniz mümkündür.

Turkcell bedava internet kazandıran bir diğer uygulaması da Turkcell tarafından kullanıcılarına sunulan Yaani Arama Motoru’dur. Android ve İOS işletim sistemine sahip kullanıcıların rahatlık ile kullanabilecekleri bu uygulamayı indiren Turkcell abonelerine 1gb olmak üzere Turkcell bedava internet vermektedir. Ancak kullanım koşuluna tabii olan bu bedava internete sahip olabilmek için, Turkcell’in sunduğu Yaani Arama Motoru’nu indirip en az on gün bu uygulamayı kullanmak gerekmektedir. Ayrıca bu on gün içerisinde bu uygulama ile yirmi arama yapma şartı bulunmaktadır.

Vodafone’da Zengin Seçenekler

Vodafone operatörünün sağladığı avantajlardan yararlanmak oldukça basittir. Bazen internet uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz yeterli olabiliyor iken bazen de bir mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

Vodafone operatörünün en çok kullanılan ve en çok sevilen uygulaması Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulama ile pek çok bedava internet kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda pek çok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını App Store ya da Play Store’dan kolaylıkla indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak öncelikle Vodafone bedava internet almak için kullanıcısı olmanız gerektiğini unutmayın. Uygulama içerisindeki Çarkı Felek bölümünde bulunan çarkı çevirerek hem bedava internet ve birçok avantaja da ücretsiz sahip olabilirsiniz. Çarkı Felek uygulaması sayesinde haftalık 5 GB internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Vodafone operatörünün faturasız hat kullanıcısı iseniz bu uygulamadan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Hazır kartınıza yükleyip harcadığınız paranın ardından BANANEVAR yazarak 4455 numarasına göndermeniz durumunda bedava internet ya da farklı avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Sonraki yükleme ve harcamalarınızdan sonra bu mesajı tekrar atmanıza gerek yoktur. Sistem üzerinden otomatik olarak hediyeleriniz hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom ile Yüzünüz Gülsün

Türk Telekom operatörünün mobil uygulamasını telefonunuza indirerek Türk Telekom’un bedava dakika, mesaj, internet gibi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Haftada bir kez uygulama içerisinde bulunan Sil Süpür bölümüne girerek bir hafta geçerli olacak hediyelerinizi toplayabilirsiniz.

Türk Telekom abonelerinin Türk Telekom mobil uygulamasını yüklemeleri durumunda Türk Telekom bedava internet bu kullanıcılarına 1 GB internet hediye etmektedir. Mobil uygulamaya kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıp hattınıza TL yüklemeniz durumunda kazanacağınız 1 GB internet için mesaj atmanız yeterli olacaktır. 5555 numarasına büyük harfler ile 1GB KAZAN yazarak kısa mesaj atmanız halinde bedava 1 GB internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@