Fırından Yeni Çıkan Teknoloji ve Oyun Haberleri

Günümüzde her an yeni şeyler yeni olaylar meydana geliyor. Bu olayları yakından takip etmek için güvenilir platformlara ihtiyacımız var.

Bilim ve Teknoloji 06.10.2020, 13:30 21.10.2020, 21:48
Fırından Yeni Çıkan Teknoloji ve Oyun Haberleri

Günümüzde her an yeni şeyler yeni olaylar meydana geliyor. Bu olayları yakından takip etmek için güvenilir platformlara ihtiyacımız var.

Bu yüzden sizlere yüzde 100 güvenilir teknoloji haberleri sunmak için çok sıkı bir şekilde çalışıyor her an meydana gelen olayları en yakından takip ediyoruz. Teknoloji haberleri arasında en çok dikkat çeken konulardan birisi de oyun haberleri oluyor. Yine bu içerikler güncel olarak günlük olarak teknodiot.com adresinde yayınlanmaktadır.

Günümüzde bulunan pek çok oyuncu oyun haberlerini çok sıkı bir şekilde takip ederek güncel konular talep ediyor. Bizde bu unsurları ön planda tutarak sizlerin isteklerini en kısa sürede en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz sitemiz üzerinden her türlü teknoloji haberlerine, oyun haberlerine ulaşmanız mümkün.

Teknoloji haberlerinin yanı sıra oldukça revaçta olan teknoloji oyunları da son zamanlarda büyük ilgi odağı oluyor. Sürekli olarak güncellenen teknoloji oyunları oyun severlerin favorisi haline gelirken bir yandan da tüm güncelleme haberleri çok sıkı bir şekilde takip ediliyor. Üstelik sizlere sunulan haberler bu kadarla da sınırlı değil günümüzde her an meydana gelen teknolojik aletlerin gelişmeleri, yeni buluşlar gibi pek çok ilgi çekici konuda da sürekli haberler eklemekteyiz.

Among Us Nedir?

Özellikle son zamanlarda popüleritesi artan oyunların başında gelen Among Us ciddi anlamda oyuncu kitlesini genişletiyor. Oyun aslında arkadaş grubuyla oynandığı zaman eğlenceli oluyor. Twitch yayıncılarının daa son zamanlarda sıkça oynadığı oyunlardan biri.

Among Us oyunu, bir görev oyunudur. Fakat bu görev oyununda kimin av, kimin avcı belli olmamasından kaynaklanan bir heyecan yaşanmaktadır. Bu özellikten dolayı da sevilerek oynanmaktadır. Oyun temelde bir grup oyunudur.

Dolayısı ile arkadaş grubuyla oynanabilecek nadir, eğlenceli ve heyecanlı oyunlar arasındadır. Crewmate grubunun Impostor grubuna av olmaması için de tek başına dolaşmaması gerekmektedir. Ayrıca oyunda aldatmacaların yaşanması mümkün olduğu için dikkatli oynanmalıdır. Tabii birçok oyuncu Among Us nasıl oynanır sorusuna yanıt aramakta. Oyuna baktığımızda aslında karışık gelse de gayet kolaydır.

Zaten oyuncular bu oyunu Steam üzerinden 10,50 TL'lik fiyata sahip olabiliyor. Fiyat bakımından Among Us gayet uygun fiyatlı ancak, birçok oyuncunun maalesef yine de alma imkanı olmuyor. Bunun için bilgisayar üzerinde nasıl ücretsiz oynanacağını da tahmin edemiyor. TeknoDiot.com'un web sitesinde Among Us ücretsiz oyna araması en çok yapılan aramalardan biri. Tabii Among Us nasıl ücretsiz oynanır sorusunun da cevabını gayet net verilmiş durumdadır.

Steam online olan ve popileritesini seneler içinde arttıran ve bunu devam ettirerek steam oyun haberleri ilk sıralarda gözümüze çarpan ve pek çok oyun severinde oyun satın alırken tercih ettiği bir oyun merkezi olmuştur.

Oyun oldukça eğlenceli ve bir grup astronotun içlerindeki hainleri bulmaya çalıştığı popüler oyun olan Among Us, Android kullanıcıları için Google Play Store’dda ücretsiz sunuluyor. Aynı PUBG Mobile gibi düşünebiliriz. Normal Steam’de PUBG ücretlidir.

Eskiden oyun ihtiyacımızı oyun cd’leri ile karşılarken artık internetin yaygınlığının da artmasıyla beraber sanal oyunlara yöneliş artmıştır. Steam oyunlarını düşününce de pek çoğunu paralı gördükçe hayal kırıklığına uğrarken ara ara steam’in yaptığı kampanyalarda da görüyoruz ki pek çok steam oyunu ücretsiz hale gelmiştir. Steam üzerinden yayımlanan paralı oyunlar kadar ücretsiz steam oyunları sayısını da az bulamayız.

Dönem dönem oluşan kampanyaları özellikle teknoloji haberleri yapan sitelerden takip ederek her güncellemeden ve her ücretsiz oyundan haberdar olabilirsiniz.

 • Marvel Hereos 2015
 • The Hunter
 • APB Roleaded
 • Newer Winter
 • Warface
 • Loadout
 • Track Mania Nations Forever
 • Dead Island:Epidemic
 • Robocraft
 • Warframe
 • Dota 2
 • Dragon’s Sin
 • Frontler Runner

İsmen isimlerinden bahsettiğimiz ve oyuncular için heyecanlı ve sürükleyici gelen steam oyunlarından en fazla sevilen oyun Track Mania Nations Forever hakkında biraz bilgi verelim.

Öncelikle oyunun efektleri, renkleri, mekan hareketliliği göz doldurucu. 15 yılı aşan bir seri oyun ve kendi içinde sadece “ Track Mania Nations Forever” serisi steamde ücretsiz olarak yer almaktadır.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@