Epsilos Hazır Web Sitesi

Bir web sitesine kuracaksanız mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken detaylar var. Her web sitesi aynı değildir.

Bilim ve Teknoloji 02.11.2020, 15:33
Epsilos Hazır Web Sitesi

Bir web sitesine kuracaksanız mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken detaylar var. Her web sitesi aynı değildir. Tıpkı her firma aynı özelliklere sahip olmadığı gibi web siteleri de amacına, teknik altyapısına, özelleştirme olanaklarına göre farklılık gösterir. Epsilos; yeni nesil, güncel mimarisi ile profesyonel web sitesi sunuyor. Sektörlere özel tema tasarımları ve esnek arayüz araçları ile pratik kullanım sağlıyor. Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi temsil edecek web sitesi için kaliteli bir içerik yönetim sistemine, ayrıca yerinde ve zamanında teknik desteğe ihtiyacınız olacak. 

İçerik Yönetim Sistemi

Web site içerikleri dinamiktir. Düzenli aralıklarla içerik eklemek, değiştirmek zorundasınız. Bu nedenle web sitenizi güncelleyecek bir panele ihtiyacınız olacak. Epsilos, sunduğu içerik yönetim sistemi ile sayfanızı istediğiniz parçalara ayırmaya olanak tanır. Ayrılan her bir parçaya web sitelerinde ihtiyaç duyulan modülleri kolayca ekleyebilirsiniz. Resim, video, başlık, metin, harita, menü ve daha birçok web sitesi bileşenini kolayca ekleyip yönetebilirsiniz. Epsilps, kullanıcıların herhangi bir kod bilgisine sahip olmadan web sitesini kolayca değiştirme imkanı tanıyor. Profesyonel hazır web sitesi için gelişmiş şablon yönetimini kullanabilirsiniz.

Hazır Bölümler

Tema tasarımları oluşturulurken gördüğünüz her tasarım alanı Epsilos’ta hazır bölüm olarak kayıt edilir. Bir sayfa oluştururken, tasarımın bütünlüğünü bozmadan tek tıklamayla tasarım bloklarını sayfanıza ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz her içeriği sitenizin ön yüzünden kolayca değiştirebileceksiniz.

Dil Desteği

Başta ihracat firmaları olmak üzere, ürün ve hizmetlerini farklı bölgelere web sitesi üzerinden ulaştırmak isteyen web siteleri gelişmiş dil desteğine sahip olmalıdır. Epsilos, bilinenin ötesinde profesyonel dil desteği sağlar. Web sitenizin varsayılan dilini değiştirebilir, her dil için farklı yerleşimler, farklı menü ve içerikler oluşturabilirsiniz. Çoğu dil sistemi sadece sabit içeriğin farklı dillerde çevirisini destekler. Fakat pratikte her dil için farklı içeriklerle yapılanmaya ihtiyaç duyarsınız. Örneğin web sitenizin Türkçe menüsünde farklı, ingilizce sayfasında farklı sayfa linkleri oluşturmanız gerekebilir. Aynı şekilde, dillerin yazılı formatları farklı uzunluklarda metinler oluşturur. Bu da genel tipografinin dillere göre düzenlenmesi, yeri geldiğinde yerleşim düzenlerinin değiştirilmesi gerektiği anlamını taşır. Fakat dil sisteminiz sabit bir tasarım şablonu içerirse web sitenizi farklı dil ve görünümlere yeterince adapte edemezsiniz. Epsilos bu gereksinime cevap veren doğru bir dil sistemi sunar. Web sitenizi ülkelere göre otomatik olarak kendi dil sayfasına yönlendirir. Her dil sayfası için farklı menü, menü hiyerarşi ve tasarım blokları oluşturmanıza, tipografiyi bu değişikliklere göre adapte etmenize olanak tanır.

Blog Sistemi

Arama sonuçlarında iyi bir konum elde etmek için zengin bir içeriğe sahip olmalısınız. Ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiler veren blog yazıları hazırlamalı ve kullanıcıların web sitenizde daha çok zaman geçirmesini sağlamalısınız. Bu nedenle blog sistemi bir web sitesi için önemli bir içerik kaynağıdır. Epsilos blog yönetimi ile zengin içerikler oluşturabileceksiniz. 

Tema Tasarımları

Epsilos, sektörlere özel ve yeni trendlere uygun mobil uyumlu web sitesi temaları sunar. Kolay kullanıma sahip ve özelleştirilebilen zengin modülleri ile sayfalarınızı pratik bir şekilde oluşturup düzenleyebilirsiniz. Finans, restaurant, rent a car, mobilya, aksesuar, otel, hastane, klinik, spor salonu ve daha bir çok sektöre uygun tasarımlardan birini seçmeniz yeterli. Sektörel tema tasarımları için Epsilos tema galerisini ziyaret edin.

E Ticaret Sitesi

Kaliteli bir e ticaret sitesi için kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız var. Kurumsal web sitesinde sunulan tüm olanaklara ve daha fazlasına sahip hazır e ticaret sitesi paketleri ile profesyonel hizmet alabileceksiniz. Ürünlerinizi pazaryerleri ve ERP yazılımlarına entegre edebilirsiniz.

SEO Araları

Gelişmiş SEO araçları ile her sayfa için arama motoru optimizasyonları yapabilirsiniz. Epsilos, her sayfa için zengin kartlar (rich snippet) kullanmanıza olanak tanır.

Siz de Epsilos web sitesi paketlerini kullanarak aynı gün web sitesine sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli web sitesi yazılımı olan Epsilos, sektörel çözümler sunar. Hosting, tema, SSL (güvenlik sertifikası) ve gelişmiş sistem altyapısından oluşan paketlere uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@