Bilgisayar Çözümleri İçin Doğru Adrese Geldiniz

Günümüz teknoloji dünyasının merkezinde yer alan bilgisayarlar, yazılım, bilgi işlem, iletişim ve medya kategorisinde hayatımızı kolaylık katmıştır.

Bilim ve Teknoloji 29.09.2020, 23:19 21.10.2020, 21:48
Bilgisayar Çözümleri İçin Doğru Adrese Geldiniz

Günümüz teknoloji dünyasının merkezinde yer alan bilgisayarlar, yazılım, bilgi işlem, iletişim ve medya kategorisinde hayatımızı kolaylık katmıştır. Ekonomi dünyasında işleri büyük ölçüde kolaylaştıran bu teknoloji harikası cihazlar zaman zaman arıza meydana getirmektedir. Yazılımsal ve donanımsal arızaların yanı sıra virüs ve benzeri problemler de bu kategoride karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayar tamircisi sektöründe firmamız aradığınız güvenilir ve pratik çözümleri ayağınıza getiriyor.

 Bilgisayar Bakım ve Onarım Hizmeti

 Şirket bazında aylık anlaşmalı bakım hizmetinin yanı sıra perakende tamir işlerinde de uzman olan ekibimiz her türlü bilgisayar modelini tamir edebilmektedir. Ayrıca konusunda deneyimli elemanlarımız istediğiniz süre zarfında bilgisayarı teslim etmektedir. Yazılımsal sorunların öne çıktığı bilgisayar dünyasında bu konuda uzman bilgisayar servisi elemanlarımız kısa sürede güvenli bir şekilde yazılımsal sorunları çözmektedir.

 Bilgisayar sistemlerinin kurulum ve bu sistemin işlevinin artırılması konularında firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Note book, masa bilgisayarı, yazıcı ve benzeri bütün ofis cihazlarında ekibimiz uzmandır. Bakım ve onarımda gerekli yedek parçalar da elemanlarımız tarafından temin edilmektedir.

 Yazılımsal Sorunlar

 Bilgisayar işletim sistemleri kategorisinde gerçekleştirdiğimiz yazılımsal çözümler, işletmelerin ve şahısların günlük iş programını aksatmayacak şekildedir. Genellikle mesai dışı zamanları tercih eden ekibimiz, acil durumlarda en kısa sürede adrese gelmektedir. Şirketlerin güvenliği ve işlevselliği kategorisinde önem kazanan bilgisayar bakım ve onarım hizmetleri yeni nesil yöntemlere ihtiyaç duymaktadır.

 Yazılımsal anlamda ekibimiz;

 1- Format atma,

 2- Virüs programı yükleme,

 3- İşletim sistemi problemlerini çözme,

 4- İşletmeye ait özel programları yükleme

 5- Bütün kategorilerde güncelleme işlemi gerçekleştirme.

 Pratik ve etkiyi yöntemlerle gerçekleştirilen yazılımsal hizmet programımız her zaman için devam etmektedir. Ayrıca resmi işletim sistemleri konusunda da ekibimizi arayabilirsiniz. Aylık anlaşmalı şirketler için 7/24 ataşehir bilgisayar servisi çözümleri sunuyoruz. Bilgisayar sistemi ile ilgili konularda çözüm odaklı hareket ediyoruz.

 Donanımsal Çözümler

 Eğitim, iş dünyası, eğlence dünyası ve tıp dünyası için büyük kolaylık sağlayan bilgisayarlar için donanımsal sorunlar kaçınılmazdır. Ana kartın yanması, ramların kullanılmaz hale gelmesi, hardiskin miadını doldurması ve power sisteminin yanması gibi birçok donanımsal sorun bu kategoride değerlendirilmektedir. Ekibimiz bütün donanımsal sorunlar için gerekli bütün işlemleri seri bir şekilde gerçekleştirerek bilgisayarınızı kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

 Donanım kategorisinde değerlendirilen parçalar da firmamız tarafından temin edilmektedir. Döviz endeksli parçalar tamir ve bakım işlemleri esnasında hazır bulundurulmaktadır. Donanımsal anlamda değerlendirilen parçalar için gerekli driver seçenekleri de hizmet programımızda yer almaktadır. Donanım montajı ve ardından gerekli driver yükleme işlemi servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 Eğitim Dünyasına Özel Hizmet

 Son yıllarda EBA eğitim sisteminin tercih edilmesi ile birlikte bilgisayar hizmetlerine olan ihtiyaç da artmış durumdadır. Ekibimiz bu kategoride şahıs veya şirket bazında gerekli bütün işlemleri kısa sürede gerçekleştirerek güncel programınızın devam etmesinde önemli rol oynamaktadır.

 Ip Santral, dijital medya ve güvenlik kamerası kategorisinde aradığınız bütün çözümler hizmet programında sizleri bekliyor. Santral kurulumu, yazılım ve donanım çözümleri gibi ıp santral programımız kısa sürede gerçekleşmektedir. Pratik dijital medya hizmetleri için de bizi aramanız yeterlidir. Güvenlik kamerası sisteminin kurulumu, tamiri ve bakımı gibi işlemler için de servisimizi aramanız yeterlidir.

 Güncel Çözümler Sunuyoruz

 Bilgisayar dünyasında ve diğer kategorilerde meydana gelen güncel gelişmeler ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Yeni bilgisayar modelleri, programlar, güncelleme işlemleri ve diğer bütün konular hizmet programına dahil edilmektedir. Yeni cihazlar ve yeni programlar hakkında elemanlarımız eğitilmektedir ve bu kategoride gerekli olan bakım hizmeti konusunda bilgilendirilmektedir.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@