BİGO Canlı Sohbet ve Görüntülü Arama

BİGO Live uygulaması üzerinden canlı sohbet yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla online bir şekilde görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji 12.10.2020, 12:36 21.10.2020, 21:47
BİGO Canlı Sohbet ve Görüntülü Arama

BİGO Live uygulaması üzerinden canlı sohbet yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla online bir şekilde görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Görüntülü sohbet özelliği sayesinde size en uzak olan arkadaşlarınızla dahi sohbete katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbete katılarak güzel bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bu sohbetlerde 9 kişiye kadar arkadaşlarınızı davet etme hakkınız bulunmaktadır. 9 kişiye kadar görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde ayrıca eşleştirme Fonksiyonu bulunmaktadır. Bu fonksiyon ile yakınınızda yer alan insanlarla eşleşerek sohbet edebilirsiniz. Sizin karşınıza gelen insanlar sizin dostunuz olabilir veya yeni ilişkiler için başlangıçlar atabilirsiniz. Bunun yanı sıra dünya çapında yer alan insanlarla eşleşerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbet sırasında eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız video filtrelerini deneyebilirsiniz. Bigo Live yayıncı ol işlemleri sayesinde sizde güzel anlar yaşayabilirsiniz. Bigo yayıncı ol işlemleriyle alakalı detaylı bilgi almak için Ajans180 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Dünyada en popüler canlı yayın uygulamalarından birisi olan Bigo Live her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

LİVU Para Kazanma

LİVU uygulaması üzerinden artık para kazanmaya başlamak istiyorsanız bilmeniz gereken birkaç durum vardır. Livu yayıncı ol işlemlerinin ardından para kazanabilmeniz için Payoneer hesabını oluşturmanız gerekmektedir. Uygulama sizin maaşınızı bunun gibi yerlere yatırmaktadır. Bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak için Ajans180 adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. LİVU uygulamasını günümüzde düzenli olarak kullanıp altın para kazanan birçok kişi bulunmaktadır. Uygulamada görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde yayıncılar çok iyi kazançlar elde edebilmektedir. Sizde iyi kazançlar elde etmek için Livu uygulamasında yayıncı olabilirsiniz. Livu para kazanma işlemlerini detaylı bir şekilde yapabilmek için bu konuda rehberlerden bilgi almanız gerekebilir. LİVU para kazanma şeması üzerinde yer alan bilgilere göre belirli bir altın paraya sahip olan kişiler belirli tutarlarda para kazanmaktadır. Yalnızca yayıncı olarak yapılabilecek bu durum kişilere iyi kazançlar sağlayabilir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinizi düzenlemeli ve bunun uygun olması gerekmektedir. Para kazanma işlemlerini açmak için belli başlı ayarları doğru bir şekilde yapmak gerekir. Bu şekilde istenen miktarlarda kazanç sağlanabilir.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@