Son Dakika

Twitter'a ne oldu?

Twitter çöktü mü? Twitter'a neden girilemiyor? Twitter'da bağlantı sorunu Twitter'ın İOS için olan mobil uygulamasında, uygulamaya bağlantı sorunu yaşanıyor. Twitter'a İOS aygıtlarından giriş yapan kullanıcılar, yeni tweetlerin ana sayfalarına düşmediğini ve eski tweetlerin düştüğünü belirtiyor. Twitter'da bağlantı sorununun yaşanmasından sonra kullanıcılar 'Twitter'a ne oldu?', 'Twitter çöktü mü?', 'Twitter'daki sorunun kaynağı ne?' mesajlarını paylaştılar.

Haberler 06.04.2018, 21:35
Twitter'a ne oldu?

Sosyal medya sitesi Twitter'a İOS uygulaması üzerinden giriş yapan kullanıcılar, yaklaşık 1 saattir ana sayfadaki tweet'lerin yenilenmediğini ve bağlantı sorunu yaşadıklarını raporluyor.

Yaşanan bağlantı sorunuyla ilgili İngiltere ve civarındaki sunucularında problem yaşandığı görülüyor. Kyllanıcılar, Twitter'a Android ve masaüstü sürümünden giriş yaparak görüş bildiriyor.

Twitter'ın İOS uygulamasının ana sayfasında yaşanan sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Twitter çöktü mü? Twitter'a neden girilemiyor? Twitter'da bağlantı sorunu Twitter'ın İOS için olan mobil uygulamasında, uygulamaya bağlantı sorunu yaşanıyor. Twitter'a İOS aygıtlarından giriş yapan kullanıcılar, yeni tweetlerin ana sayfalarına düşmediğini ve eski tweetlerin düştüğünü belirtiyor. Twitter'da bağlantı sorununun yaşanmasından sonra kullanıcılar 'Twitter'a ne oldu?', 'Twitter çöktü mü?', 'Twitter'daki sorunun kaynağı ne?' mesajlarını paylaştılar. Sabah

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@