'Beni benden alırsan seni sana bırakmam' Star TV İbo Show'u yayından kaldırdı

Son dönemlerde yine gündemin üst sıralarında yer alan İbrahim Tatlıses'in Star TV'de yayınlanan programı yayından kaldırıldı. Peki; İbo Show neden yayından kaldırıldı, hangi kanala geçecek?

'Beni benden alırsan seni sana bırakmam' Star TV İbo Show'u yayından kaldırdı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show programı tam 9 yıl sonra ekranlara geri dönmüş ve Star Tv ekranlarında İbrahim Tatlıses'in sevenleriyle buluşmaya başlamıştı. İbrahim Tatlıses'in programının yayın hayatına geri dönmesi üzerine sevenleri programın bölümlerini sıkı bir şekilde takip etmeye başlamıştı.

Son dönemlerde hakkında çıkan iddialar ve dava kararları nedeniyle gündemin en üst sıralarında yer alan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'e gelen kötü haber onu tekrar gündemin üst sıralarına taşıdı.

Hakkında çıkan dava kararları ve iddialar nedeniyle magazin gündeminin üst sıralarında yer alan ünlü şarkıcının hakkında çıkan program kaldırıldı iddiası ise dikkat çekti. Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan ve sevilerek takip edilen program İbo Show'un yayından kaldırıldı iddiası bugün şarkıcı Onur Akay tarafından duyuruldu. Onur Akay yazısında İbrahim Tatlıses'in programının yayından kaldırıldığını ve Tatlıses ile ekibinin başka kanal aradığını öne sürdü.

'Beni benden alırsan seni sana bırakmam' Star TV İbo Show'u yayından kaldırdı

Eski eşi Adalet Sara ile ilgili konuşmalarından dolayı dikkat çeken ve eski eşine karayılan diyen İbrahim Tatlıses'in programının kaldırıldığını iddia eden Onur Akay'ın yazısı şu şekilde;

“Star TV ekranlarında yayınlanan İbrahim Tatlıses’in İbo Show isimli programı sezon finali yapmış ve yeniden Eylül ayında Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacaktı. Ancak Star TV yönetimi, İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’ya ‘karayılan ‘ve ‘büyücü’ diyerek hakaret etmesi nedeniyle, İbo Show’la yollarını ayırdı. Tatlıses’in her kesimden tepki alması 9 yıl sonra başlayan programının da sonu oldu. Tatlıses ve ekibi ise şimdilerde yeni kanal arayışına girdi.”

Bu ifadeleri kullanan Onur Akay'ın iddiası ile ilgili resmi açıklamalar bekleniyor.