Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem kaç yaşında, gerçek adı nedir, hangi dizilerde yer aldı?

TV ekranlarında belki de uzun süredir en çok konuşulan dizilerinden biri olan Ben Bu Cihana Sığmazam hakkında bilgiler gelmeye başladı. Peki Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinde oyuncu olan Ethem kimdir? İşte detaylar...

Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem kaç yaşında, gerçek adı nedir, hangi dizilerde yer aldı?

Oktay Kaynarca'nın ekibi ile üstlendiği dizi olan Ben Bu Cihana Sığmazam hakkında yavaş yavaş detaylar gelmeye başladı. Dizi hakkında merak edilenler gelmeye başladıkça bir diğer yandan da dizi hakkında merak edilenler de git gide artmaya başladı. Özellikle uzun süre gündemden düşmeyen oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu en çok merak edilenler arasına girdi. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde rol alan Ethem karakteri kimdir? İşte detaylar..

Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde rol alacağını öğrenilen Ethem karakterini aslında son dönemde dizilerde sık sık görmeye alıştığımız İnanç Konukçu olduğu öğrenildi. Son dönemde sık sık dizilerde yer alan İnanç Konukçu, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde de performansı ile merak edilen oyuncular arasına girmeyi başardı.

İsmini özellikle Behzat Ç. yapımında duyuran İnanç Konukçu yer aldığı tüm dizilerde beğenile karakter olmayı başardı. Bu nedenle de ismini büyük çapta duyuran İnanç Konukçu dizilerde hala merak edilen oyuncu olmaya devam ediyor. Peki İnanç Konukçu kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem kaç yaşında, gerçek adı nedir, hangi dizilerde yer aldı?

İNANÇ KONUKÇU KİMDİR?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alacağı bilinen İnanç Konukçu en çok merak edilen oyuncular arasında yer almayı başarmıştır. Bu nedenle internette de en çok aranan oyunculardan biri İnanç Konukçu olmuştur.

1985 yılında Ankara, Keçiören'de dünyaya gelen İnanç Konukçu 2005 yılından bu yana oyunculuk mesleği konusunda kendini geliştirmektedir. Özellikle Behzat Ç. dizisi ile ismini duyuran oyuncu bu yapımlardan sonra da başarılı performansı ile çeşitli yerlerde rol almıştır. İşte İnanç Konukçu'nun yer aldığı yapımları;

İNANÇ KONUKÇU'NUN FİLM VE DİZİLERİ

  • Karanlıktaki Umut
  • Behzat Ç
  • Adı: Zehra
  • Hükümsüz
  • Vurgun
  • Kalp Yarası
  • Doğduğun Ev Kaderindir
  • Kaçak
  • Kaçma Birader