Belediyelere Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Personel Alımı Yapılacak! KPSS 50, 60, 65 ve 70 Puan Şartı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre farklı belediye ve kamu kurumları memur alımı yapacak. Sivas, Aksaray, Tekirdağ, Niğde ve Denizli illerinde belediyelere ve kamu kurumlarına KPSS puan şartı “memur” alınacak. Başvuruları kabul edilen adaylar ilgili belediye veya kamu kurumları tarafından sözlü veya yazılı sınava tabi tutulacaktır. Aşağıda bu ilanlara ilişkin bilgi ve ilanların linkleri yer almaktadır.

Belediye Personel Alımları 26.06.2020, 07:12
Belediyelere Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Personel Alımı Yapılacak! KPSS 50, 60, 65 ve 70 Puan Şartı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi:

Meslek Yüksekokulların Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya İlk ve Acil Yardım ön lisans programlarından birinden mezun olmak, en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile 50 (elli) İtfaiye Eri (Erkek) alınacak.

Son Başvuru Tarihi: 27 Haziran 2020

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Aksaray Belediyesi:

Lise veya dengi okul mezunu olmak, en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile 10 (on) İtfaiye Eri (Kadın/Erkek),

Lise veya dengi okul mezunu olmak, en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile 10 (on) İtfaiye Eri (Kadın/Erkek),

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile 5 (beş) İtfaiye Eri (Kadın/Erkek) alınacak. (Toplam 25 İtfaiye Eri alımı yapılacak.)

Başvuru Tarihleri: 6 Temmuz – 10 Temmuz 2020

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Düzeltme İlanı İçin Tıklayınız.

Niğde İli Bağlama Belediyesi:

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe
ve Finans Yönetimi veya Muhasebe Bilgi Sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olmak ve KPSS 70 puan şartı ile 1 (bir) Muhasebeci alınacak.

Başvuru Tarihleri: 6 Temmuz – 10 Temmuz 2020

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Denizli İli Bekilli Belediyesi:

Ön lisans ve lisans mezunu, KPSS 60 ve 65 puan şartı ile 2 (iki) Zabıta Memuru, 2 (iki) Tekniker, 2 (iki) Memur, 1 (bir) Bilgisayar İşletmeni, 1 (bir) Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alınacak.

Başvuru Tarihleri: 17 Temmuz – 28 Temmuz 2020

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sivas İli Akıncılar Belediyesi:

-Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinin birinden mezun olmak, MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 50 puan şartı ile 3 (üç) Memur (Kadın/Erkek) alınacak.

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip
olmak ve KPSS P3 50 puan şartı ile 2 (iki) Zabıta Memuru alınacak.

Başvuru Tarihleri:  23 Temmuz – 27 Temmuz 2020

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@