Banka Şubelerinde Çalışmak İsteyen Kadın Erkek Adaylar! Akbank İlan Yayımladı

Akbank yayımladığı bir duyuru ile banka şubelerinde görev vermek üzere 2021 yılı Ağustos döneminde personel alımı yapacağını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Akbank personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için bankanın resmi bir sitesi bulunuyor. Akbank'a ait olan site üzerinden hem iş ilanlarını yayımlanıyor hemde adayların başvuruları bu site üzerinden elektronik olarak alınıyor. 

AKBANK İŞ İLANI - BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

Banka şubesinde görev almak isteyen adaylar için Akbank tarafından yayımlanan çok sayıda açık kadro bulunuyor. Banka Akbank kariyer sitesi üzerinden yayımladığı iş ilanları duyurularında en fazla bankacılık alanında personel alımı yapacağını bildirdi. Bunun yanında Akbank bilişim ve genel hizmet birimi alanında personel alımları yapacak. 

Akbank'ın farklı illerde yer alan banka şubelerine yapılacak olan personel alımlarının dışında İstanbul ve Ankara'da yer alan genel müdürlük binalarında çalıştırılmak üzere de alımlar olacak. Akbank personel alım ilanlarında yeni mezun adaylar yanında tecrübeli ve uzman konumunda olan adaylarda işe alınacak. Her kesim için ilan yayımlayan Akbank personel alımlarını en az önlisans ve lisans düzeyinden yapıyor. 

müşteri iletişim yetkilisis

MÜŞTERİ İLETİŞİM YETKİLİSİ

İlan edilen şartlar ile çok sayıda adaya başvuru şansı tanınan kadrolardan birisi de Müşteri İletişim Yetkilisi kadrosu. Akbank bu kadroda personel ihtiyacı olduğunu ve online başvurular arasından personel istihdam edeceğini açıkladı. Kimlerin ilana başvuruda bulunacağına dair bir kılavuz yayımlayan Akbank görev tanımını da ilan etti. 

Görev Tanımı

Müşteri İletişim Yetkilisi kadrosunda istihdam edilen personeller müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet verirler. Müşteriler tarafından talep edilen bankacılık işlemlerini yerine getiren Müşteri İletişim Yetkilisi varsa sorunlara çözüm getirir bunun dışında kampanya ve ürünler hakkında bilgi verir. 

Başvuru Şartları

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun adaylar Akbank İş İlanı için başvuru yapabilirler. Kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği ilanda görev tanımıyla ilgili özel şartlar var. Ancak bu şartlar ön başvuru aşamasının hemen ardından adaylara mail yoluyla iletilecek. Bu kapsamda adaylar ilk başvurularını 18 yaşından büyük olmak, Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak ve üniversite mezunu olmak şartıyla yapabilirler. 

müşteri iletişim yetkilisi

Başvurular elektronik olarak Akbank kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru yapmak isteyenler "https://kariyer.akbank.com/" sitesinden başvurularını yapabilirler. 

HABERİ PAYLAŞ: