Aylık Maaşı Olanların Acil İhtiyaçlarına! Ziraat Bankası'ndan 7.500 TL

Acil ihtiyaçları için hızlı kredi kullanmak isteyenlere Ziraat Bankası tüketici ürün kredisi sunuyor. Herkes için geçerli kredi paketinde şartlar, genel koşullardan oluşuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Ziraat Bankası acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi olanağı sağlıyor. Tüm vatandaşlar için geçerli kredi paketinde özel ek koşul bulunmuyor. İster daha önceden Ziraat Bankası müşterisi olsun ister ilk defa bankayla çalışacaklar olsun ilan edilen tüm özelliklerden faydalanabilecekler. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN HERKES İÇİN GEÇERLİ KREDİ PAKETİ

Sunduğu kredi paketleri ile en fazla tercih edilen bankaların başında gelen Ziraat Bankası yaz ortasında da herkes için kredi sunuyor. Bankanın prensipleri kapsamında sağlanacak kredi olanaklarından faydalanacak müşterilerin genel kredi kullanabilir profiline uygun olması gerek. 

Bu kapsamda müşterilerin düzenli aylık gelirlerinin olması şart. Özel sektörde çalışanlar,kamu personelleri, kamu işçileri, kendi işini yapanlar Ziraat Bankası'na düzenli gelire sahip olduğunu gösteren belge sunmalı. Bunun dışında kredi kullanımlarında geçerli bir diğer koşul ise kredi puan seviyesi. Bankaların kredi puan sıralamaları 0 ile 1900 puan arasındadır. Müşterilerin bu puan aralığında güvenilir ve çok güvenlir seviyede olması gerek. Bunun dışında kalan az riskli ve çok riskli gruplarda bulunanlar banka inisiyatifine göre yada ek teminat göstermek şartıyla kredi kullanabilecekler. 

ziraat kredi2

Banka talep edilen standart koşulların sağlanması durumunda ise Tüketici Ürün Paketi kapsamında müşterilerin nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 

KREDİ LİMİTİ, FAİZİ VE VADESİ

Ziraat Bankası tarafından sağlanan kredi paketinde sağlanan ihtiyaç kredisi limiti 100.000 TL'ye kadar çıkıyor. Bunun dışında banka yüzde 1.59 faiz oranıyla kredi veriyor. Kredi geri ödemelerinde 3 ay ödeme erteleme ve esnek ödeme seçenekleri yer alırken müşteriler en fazla 36 ay vadeli kredi kullanabiliyorlar. 

7.500 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

Bankanın sağladığı kredi paketiyle 36 ay vadeli kredi kullanımı durumunda oluşan ödeme planı şu şekilde olacak. 

Kullanılacak kredi limiti: 7.500 TL

Aylık faiz oranı: Yüzde 1.59

Kredi aylık taksit tutarı: 289 TL

Toplam kredi ödemesi: 10.437 TL

ziraat kredi

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ NEREDEN YAPILACAK?

Ziraat Bankası'ndan kredi kullanacak olanlar başvurularını ister banka şubelerinden bizzat yapacaklar isterlerse de bankanın sunduğu dijital olanaklardan yararlanacaklar. Dijital başvurular bankanın mobil uygulaması ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek. 

HABERİ PAYLAŞ: