Yeni Atamalar Resmi Gazete'de

Karayolları Genel Müdürlüğüne, Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü İsmail Kartal’ın atandı.

Memurlar 28.08.2015, 14:12
Yeni Atamalar Resmi Gazete'de

ANKARA (ANKA) – Karayolları Genel Müdürlüğüne, Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü İsmail Kartal’ın atandı.

Aile ve Sosyal Politikalar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.  

Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Tarlacı ile Cahit Durmuş, Denetim Hizmetleri Başkanlığına, Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İrfan Karagöz ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına da Ömer Öğredici getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çalışma Genel Müdürlüğüne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Nurcan Önder, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına da Ömer Küçükevcilioğlu atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Denetim Hizmetleri Başkanlığına Başdenetçi Mehmet Tuntaş atanırken, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcılığına Abdullah Burak Keser’in atanması uygun görüldü.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğüne, Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü İsmail Kartal’ın atanması kararlaştırıldı.

Ayrıca Şeker Kurulu üyeliğine yapılan atamaya ilişkin karar da Remi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, İstifa nedeniyle boşalan Şeker Kurulu üyeliğine kalan süreyi tamamlamak üzere,   Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından aday gösterilen Taner Taşpınar atandı. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@