Merkez Bankası Personel Alımı 2015

T.C. Merkez Bankası Başkanlığı 8 Mayıs 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Ankara ve İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli sekreter alınacağı duyruldu. Başvurular

Memurlar 08.05.2015, 14:48
Merkez Bankası Personel Alımı 2015

T.C. Merkez Bankası Başkanlığı 8 Mayıs 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Ankara ve İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli sekreter alınacağı duyruldu. Başvurular 11 - 25 Mayıs 2015 tarihinde kurumun internet sitesinden istenen belgeler yüklenerek yapılacaktır.

25 Mayıs 2015 ve sonrası doğumlı olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavı P1 puan türünden en az atmış puan almış olmak, YDS İngilizce dil sınavından en az seksen puan almış olmak. En az dört yıllık eğitim veren Türkiye veya yurt dışındaki, denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarının İletişim Fakültelerine dahil programlar ile Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı ile Mütercim-Tercümanlık programlarında lisans ya da yüksek lisans eğitimi almış olmak. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@