Atama Ve Görevlendirme Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Memurlar 28.07.2015, 11:18
Atama Ve Görevlendirme Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

ANKARA (ANKA) - Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.  

Buna göre, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Edirne Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Engin Bişar atandı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Karayama’nın yeniden atanması uygun bulunurken, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine de aynı yer Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Kalın’ın yeniden atanmasına karar verildi.

Ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığına Bayram Uzunoğlan, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığına da Prof. Dr. Ahmet Mete Saatçi getirildi.

Bu arada Adli Tıp Kurumu İkinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Nöroloji Üyeliğine, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Elif Kocasoy Orhan’ın görevlendirilmesi de uygun görüldü. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@