6 Bakanlıkta Yeni Atama Ve Görevde Alma

ANKARA (ANKA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar, İçişleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Maliye, Kültür ve Turizm ile Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. İçişleri Bakanlığı'nda; Niğde Va

Memurlar 02.05.2015, 11:25
6 Bakanlıkta Yeni Atama Ve Görevde Alma

ANKARA (ANKA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar, İçişleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Maliye, Kültür ve Turizm ile Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

İçişleri Bakanlığı'nda; Niğde Vali Yardımcılığı'na Mülkiye Müfettişi Ali İpek'in ataması yapıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda; Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'na, Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Besim Şişman atandı. Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda; Bakanlık Müşavirliği'ne Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Güven Karaçuha atandı.

-İL MÜDÜRLERİ GÖREVDEN ALINDI-

Maliye Bakanlığı'nda; Vergi Başmüfettişliği'ne, Hasan Aykın ve Nurettin Köse'nin ataması gerçekleşirken, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Mesut Yılmaz, Eskişehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil Çankaya, başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı. Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı ve Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Gedik de başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı. (ANKA)

(HSN/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@