Araç Alacaklara Faizsiz 60 Bin Lira Kredi Müjdesi! Renault Araç Kampanyası ile 12 Ay Vadeli Ödeyin!

Renault tarafından Ağustos ayına özel olarak düzenlenen araç kampanyası ile 60 bin lira sıfır faizli kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli ödeme seçeneği ile herkes araç sahibi olacak.

Finans 05.08.2021 - 13:50 05.08.2021 - 13:50

Araç sahibi olmak isteyenler için Renault yeni bir araç kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Kredi çekmek için bankaların yolunu tutan pek çok kişi kredi faiz oranları nedeniyle çeşitli sıkıntılar yaşamaya devam ediyorlar. Renault araç almak isteyen ancak banka kredi faiz oranları nedeniyle bu hayallerini sürekli olarak ertelemek isteyenler için çok beklenen müjdeli haberi paylaştı.

Renault sunduğu yeni araç kredi kampanyası ile birlikte pek çok kişinin araba hayaline dokunacak. Ağustos ayı için geçerli olan kredi kampanyasının detayları açıklandı. Renault marka araç almak isteyen vatandaşların 60 bin liraya kadar sıfır faizli kredi kullanıp, kredinin ödemelerini eşit taksitlerle 12 ay vadeli olarak yapabilecekler.  

RENAULT AĞUSTOS AYINA ÖZEL CAZİP FİYATLARINI AÇIKLADI

8-1

Renault yaptığı açıklama ile birlikte 2021 yılına ait olan Taliant modelindeki sınırlı sayıda üretilmiş olan Turbo X-tronic, Megane Sedan’a ait olan Joy 1.3 TCe 140 bg ile birlikte Yeni Clio TCe X-Tronic 90 bg versiyonlarının bu süreç içerisinde krediden faydalanabilecekleri belirlendi.

60 bin liraya kadar sıfır faizli olarak sunulacak araç satış kampanyasının sadece Ağustos ayına özel olduğu belirlendi. Bu süreçte yeni Taliant, Yeni Clio ve Yeni Megane Sedan modellerinin 2021 yıl modelleri düşünüldüğü zaman takas indirimi de yapılacak. Takas indirimi 3 bin lira yeni indirim eklenecek.

Kredi Renault Finans üzerinden geçerli olarak uygun şartların sağlanması ve değerlendirmelerin gerçekleştirilmesi üzerine verilecek. Online olarak satışın yapılması halinde sistem üzerinden bir dosya masrafı da alınmıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@