Tşof Başkanı Apaydın: Polis Teşkilatımız Halkımızın Gözbebeği

ANKARA(ANKA) - TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Türk polisinin demokratik düzenin ve güvenliğin koruyucusu olduğunu belirterek, “Günlük yaşamında maruz kalabileceği her türlü saldırıda, polisinin yanında olduğunu bilmek, bir vatan

Haberler 10.04.2015, 11:46
Tşof Başkanı Apaydın: Polis Teşkilatımız Halkımızın Gözbebeği

ANKARA(ANKA) - TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Türk polisinin demokratik düzenin ve güvenliğin koruyucusu olduğunu belirterek, “Günlük yaşamında maruz kalabileceği her türlü saldırıda, polisinin yanında olduğunu bilmek, bir vatandaşın en öncelikli isteği olsa gerek. Bu bakımdan polis teşkilatımız halkımızın gözbebeğidir” dedi.

Polis Teşkilatı’nın 170’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Türk polisinin demokratik düzenin ve güvenliğimizin koruyucusu olduğunu ifade ederek, “Türk polisine duyulan sevgi ve saygı gerçekte devletimize ve halkımıza hissettiğimiz duygulardır. Polis teşkilatımız ülkemizin demokratik düzeninin kararlı koruyucusudur” ifadelerini kullandı.

Apaydın mesajında, Türk polisine duydukları güven, sevgi ve saygının, milletin olmazsa olmaz değerlerinden olduğunu da belirterek, şunları kaydetti:

“170’inci yaşını kutlayan Polis Teşkilatımız bu sevgi ve güvene layık olabilmek için fedakârca çalışmaktadır. Toplum içerisinde herkes güvenli bir şekilde yaşamayı arzu eder. Günlük yaşamında maruz kalabileceği her türlü saldırıda, taşıyabileceği güvenlik endişesinde polisinin yanında olduğunu bilmek, bir vatandaşın en öncelikli isteği olsa gerek. Bu bakımdan polis teşkilatımız halkımızın gözbebeğidir. Daima vatandaşımızın vicdanının sesi olmayı bilmiştir. Yasaların kendisine vermiş olduğu yetkiyi, yine yasalar çerçevesinde başarıyla kullanan ve halkının takdirini kazanan polisimizin, çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatılarak görev yapması, hepimiz için gurur vesilesidir. Türk Şoför esnafı adına tüm polislerimize gösterdikleri fedakârlık ve verdikleri üstün hizmetten dolayı kutluyor, Türk polis Teşkilatı’nın 170’inci kuruluş yıldönümünü en içten duygularımla tebrik ediyorum.”  (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@