Sümer Holding'e Ait Karakuz Demir Madeni Sahası, Rödevans Sözleşmesi Karşılığı İşletilmek Üzere İhaleye Çıkıldı

ANKARA(ANKA) - Mülkiyeti Sümer Holding Anonim Şirketi’ne ait olduğu belirtilen Malatya’nın Hekimhan ilçesindeki bir demir madeni sahasının rödevans sözleşmesi yöntemi ile işletme ha

Haberler 23.11.2014, 08:25
Sümer Holding'e Ait Karakuz Demir Madeni Sahası, Rödevans Sözleşmesi Karşılığı İşletilmek Üzere İhaleye Çıkıldı

ANKARA(ANKA) - Mülkiyeti Sümer Holding Anonim Şirketi’ne ait olduğu belirtilen Malatya’nın Hekimhan ilçesindeki bir demir madeni sahasının rödevans sözleşmesi yöntemi ile işletme hakkının ihale edileceği öğrenildi.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanda, mülkiyeti Sümer Holding Anonim Şirketi’ne ait olduğu belirtilen Malatya’nın Hekimhan ilçesindeki bir demir madeni sahasının rödevans sözleşmesi yöntemi ile işletme hakkının ihale edileceği belirtildi.

Söz konusu ilana göre, ihaleye, kapalı zarfla yazılı teklif almak suretiyle başlanacak, İhale Komisyonunca kamu yararı görüldüğü takdirde, ihale pazarlık ya da açık artırma usulü ile sonuçlandırılabilecek.  İhaleye katılan isteklilerin, teklif şatlarını yerine getirip getiremeyecekleri, “Yeterlik Komisyonu” tarafından incelenecek, yeterlik için; mali güç: 35, deneyim: 60, personel: 5 puan üzerinden değerlendirilecek, 70 puan ve üzerinde alanlar ihaleye çağırılacak.

İhalede geçici teminat 150 bin TL olacak. Teklifler, İhale Şartnamesi’nde belirtilen hususlar dikkate alınarak hazırlanacak, en geç 15 Aralık 2014 saat 16.00’ya kadar Sümer Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Haberleşme Servisi Çankırı Caddesi Ulus/Ankara adresinde olacak şekilde teslim edilecek. Belirtilen tarih ve saatten sonra verilecek teklifler değerlendirilmeyecek. İhaleye katılmak için Şartname almak zorunlu olacak. Şartname; Sümer Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Özelleştirme Uygulama Daire Başkanlığı Çankırı Caddesi Ulus/Ankara adresinden temin edilecek. (ANKA)

(AR/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@