Sgk'dan Gayrimenkul Satışı

ANKARA(ANKA) -Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Kütahya, Sakarya ve Aydın'da bulunan 4 gayrimenkulü açık artırmayla satacak. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Kütah

Haberler 17.04.2015, 09:35
Sgk'dan Gayrimenkul Satışı

ANKARA(ANKA) -Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Kütahya, Sakarya ve Aydın'da bulunan 4 gayrimenkulü açık artırmayla satacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Kütahya, Sakarya ve Aydın'da bulunan 4 gayrimenkulü açık artırmayla satacak.

Söz konusu gayrimenkuller için muhammen bedel 120 bin TL ile 1 milyon 917 bin TL arasında olacak.

İhaleye katılmak isteyenler, taşınmazın İhale dokümanını, İdarenin adresinde bedelsiz olarak görebilecekler. Teklif ve belgeler, İhale günü, İhale saatine kadar ihalenin yapılacağı Adakale Sok. No:30 Kızılay/Ankara (Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı) adresine teslim edilecek. İhale Komisyonuna bizzat müracaat edilerek ihaleye iştirak edilecek. Posta ve başka yöntemlerle ihaleye iştirak edip ihaleye katılmayan teklif sahibinin teklifi son ve kesin teklif olarak kabul edilecek. İhale gün ve saatinden sonra İdareye ulaşan teklif ve belgeler değerlendirmeye alınmayacak. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@