Palandöken: Çocuklarımız Geleceğimiz İçin En Büyük Güvencemiz

ANKARA(ANKA) -TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, milli egemenliğin Türkiye için vazgeçilmez bir yönetim biçimi olduğunu belirterek, “Çocuklarımız geleceğimiz için en büyük güvencemizdir” dedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik v

Haberler 23.04.2015, 21:40
Palandöken: Çocuklarımız Geleceğimiz İçin En Büyük Güvencemiz

ANKARA(ANKA) -TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, milli egemenliğin Türkiye için vazgeçilmez bir yönetim biçimi olduğunu belirterek, “Çocuklarımız geleceğimiz için en büyük güvencemizdir” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, milli egemenliğin ülkemiz için vazgeçilmez bir yönetim biçimi olduğunu belirterek, “Çocuklarımız geleceğimiz için en büyük güvencemizdir” dedi.​ Palandöken, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bu gurur gününü bizlere yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün silah arkadaşlarına şükran ve minnet duyuyoruz. Onların canlarını ortaya koyarak verdikleri bu mücadeleyi, Ahilik geleneğinden gelen esnaf ve sanatkarlar olarak hiç durmadan çalışarak ülke ekonomisine ve üretimine destek vererek devam ettireceğiz. Bağımsızlık uğruna, milli egemenlik adına büyük zorlukları yenen atalarımıza ve şanlı tarihimize layık olmak zorundayız. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve milli egemenliğin kabulünün yıldönümünü bir kez daha coşku ve sevinçle kutluyoruz. Dünya’da çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke olmanın da gururunu yaşıyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün de söylediği gibi, özgürlüğün de eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyorum.”(ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@