Myp: Bahçeli İşgalini Yıkmak Namus Borcudur

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Bahçeli işgalini yıkmak namus borcudur. Bahçeli’nin bu millete kurduğu kumpaslarından bıktık usandık. Bu milletin yakasından silkinip düşecek muhakkak. Başka çare yok” dedi.

Haberler 11.11.2015, 13:17
Myp: Bahçeli İşgalini Yıkmak Namus Borcudur

ANKARA (ANKA) – Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Bahçeli işgalini yıkmak namus borcudur. Bahçeli’nin bu millete kurduğu kumpaslarından bıktık usandık. Bu milletin yakasından silkinip düşecek muhakkak. Başka çare yok” dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, Türkiye’de 7 Haziran seçimlerinde milletin Başkanlık sistemine ve Anayasa değişimine karşı olduğunu verdiği oylarla ortaya koyduğunu belirterek, şunları ifade etti:

“Devlet Bahçeli Anayasa değişiminin imkansız olduğunu ve Başkanlık sistemine geçilemeyeceğini görünce ülkeyi yeni bir seçime sürükledi ve kendisine oy veren milli iradeye ‘Bir daha buraya oy vermeyin, gidin AK Partiyi tek başına iktidar edin’ demiştir. Bahçeli işgalini yıkmak namus borcudur.Bahçeli’nin bu millete kurduğu kumpaslarından bıktık usandık. Bu milletin yakasından silkinip düşecek muhakkak. Başka çare yok. Türklük ve Türk milliyetçiliği arkasında gizlenerek bu millet esir alınmıştır. Bahçeli’ye destek veren herkes bir gün yediği kazık ve bu millete yaptığı kötülükten utanacak ve yerin dibine girecektir. Şimdi Bahçeli’nin gerçek yüzü gizleniyor. Ama ileride muhakkak Türk milletini işgal eden bu sinsi yapının gerçek yüzü ortaya çıkacaktır. Türk milliyetçiliği MHP üzerinde kurulan işgal ile yıllardır kontrol ediliyor. Bu memlekette millet aleyhine alınan her olumsuz kararın arkasında muhakkak Bahçeli marifeti var. Bu MHP delegesi bu kirli oyunun daha fazla bir parçası olmamalıdır. Bir an önce bu yapıdan kurtulup gerçek mana da milli iradeyi iktidara taşımak kaçınılmazdır.” (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@