Meteoroloji'den 4 Günlük Zirai Don Uyarısı

ANKARA(ANKA) – Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu geceden başlayarak 12 Nisan sabahına kadar yurdun çeşitli yerlerinde zirai don uyarısında bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, zirai faaliye

Haberler 09.04.2015, 21:40
Meteoroloji'den 4 Günlük Zirai Don Uyarısı

ANKARA(ANKA) – Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu geceden başlayarak 12 Nisan sabahına kadar yurdun çeşitli yerlerinde zirai don uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, zirai faaliyetlerin başlaması nedeniyle bu gece ve yarın sabah saatlerinde Bolu, Kastamonu, Karabük, Bilecik, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Ankara, Konya, Isparta ve Burdur’da hafif don olayı bekleniyor.

10 Nisan gecesinden başlayarak 12 Nisan sabahına kadar Marmara’nın güneyi (Balıkesir, Bursa, Bilecik) ile Doğu Anadolu’nun güneybatısında (Malatya, Elazığ) hafif, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, İç Ege ve Göller Yöresinde orta kuvvette, bölgenin yüksek kesimlerinde kuvvetli zirai don olayının beklendiği kaydedildi. Zirai faaliyetlerle uğraşan vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları uyarısında bulunuldu. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@