Meclis'te Sağlık Saati: Ak Partili Yurttaş 'hastaya Asitli İçecek Yerine Zeytinyağı Götürün' Dedi

ANKARA (ANKA) - AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanlar, milletvekillerine “üzüm” ve “zeytinyağı” gönderdi.

Haberler 19.11.2014, 13:35
Meclis'te Sağlık Saati: Ak Partili Yurttaş 'hastaya Asitli İçecek Yerine Zeytinyağı Götürün' Dedi

ANKARA (ANKA) - AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanlar, milletvekillerine “üzüm” ve “zeytinyağı” gönderdi. Yurttaş, zeytinyağının içerdiği maddeler sayesinde anti kanserojen etkiye sahip olduğunu söyledi.

Manisa’nın üzümünü ve zeytinyağını milletvekilleri ve parlamento muhabirlerine gönderen Yurttaş, zeytinyağın sağlık için en uygun yağ olduğunu söyledi. 

-ASİTLİ İÇEÇEK YERİNE ZEYTİNYAĞI GÖTÜRÜN-

Yurttaş, hasta ziyaretlerine giderken asitli içecekler yerine ilaç değerinde altın sıvı zeytinyağı götürülmesini önerdi.

Zeytinyağının cilt ve saç sağlığı üzerinde, kemikler ve vücut gelişimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu ifade eden Yurttaş, şöyle dedi:

“Güneş yanıklarının çabuk ve iz bırakmadan iyileşmesini sağlar. Derideki çatlakları kısa sürede tedavi eder ve cilt kuruluğuna iyi gelir. İçerdiği maddeler sayesinde anti kanserojen etkiye sahiptir. Kalp ve damar hastalıklarına karşı önleyici etkisi vardır. Hasta ziyaretine giderken asitli içecek götürülmesini doğru bulmuyorum. En güzel zeytinyağı hediye etmektir.” (ANKA)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@