Meclis'te Gündem 23 Nisan

ANKARA (ANKA)- TBMM Genel Kurulu 23 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te özel gündemle toplanacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli özel gündemle toplanacak olan Genel Kurul’a ka

Haberler 22.04.2015, 18:19
Meclis'te Gündem 23 Nisan

ANKARA (ANKA)- TBMM Genel Kurulu 23 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te özel gündemle toplanacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli özel gündemle toplanacak olan Genel Kurul’a katılacak. Ankara dışında olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Genel Kurul’da bulunmayacak.

-MECLİS’TE İLK TÖREN ATATÜRK ANITI’NDA-

TBMM’nin 95. Açılış Yıldönümü 23 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek törenlerle kutlanacak.

TBMM’de ilk tören saat 09.00’da TBMM Atatürk Anıtı’nda gerçekleşecek.

-MECLİS BAŞKANI KUTLAMALARI KABUL EDECEK-

TBMM’nin 95. Açılış Yıl Dönümü münasebetiyle TBMM Başkanı Cemil Çiçek kutlamaları saat 11.30’da Tören Salonu’nda kabul edecek.

-GENEL KURUL ÖZEL GÜNDEMLE TOPLANACAK-

TBMM Genel Kurulu 23 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te özel gündemle toplanacak. Seçim çalışmaları için meydanlara inen liderler 23 Nisan’da Meclis’te buluşacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edilen siyasi parti gruplarının grup başkanları ve grubu bulunmayan siyasi partinin genel başkanları konuşacak.

-LİDERLERİN 23 NİSAN BULUŞMASI-

Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı Çiçek’in saat 11.30’da kutlamaları kabul törenine katılacak. Özel gündemle toplanacak Genel Kurul’da da konuşacak.

-ANKARA DIŞINDA OLAN DEMİRTAŞ GENEL KURUL’A KATILMAYACAK-

Ankara dışında olacak olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş özel gündemle toplanacak Genel Kurul’a katılamayacak. Genel Kurul’da Grup Başkanvekili İdris Baluken konuşacak. Demirtaş resepsiyonda da bulunmayacak.

-BAHÇELİ GENEL KURUL’DA KONUŞACAK-

MHP lideri Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in saat 11.30’da kutlamaları kabul törenine katılacak. Özel gündemle toplanacak Genel Kurul’da da bulunacak olan Bahçeli konuşmasını yapacak. 

-KILIÇDAROĞLU GENEL KURUL’DA KONUŞACAK-

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu saat 11.30’da TBMM Başkanı’nın kutlamaları kabul törenine katılacak, saat 14.00’te de özel gündemle toplanacak olan Genel Kurul’da bulunacak ve konuşmasını yapacak.

Çiçek, Meclis bahçesinde saat 19.30’da da bir resepsiyon verecek.

-MECLİS ÖZEL GÜNDEMİN ARDINDAN TEKRAR KAPANACAK-

Özel gündemle toplanan Genel Kurul 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin sonuçların Yüksek Seçim Kurulunca Türkiye radyo ve televizyonlarından ilanını takip eden 5'inci gün saat 15.00'te toplanacak. (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@