Kılıçdaroğlu: Projelerimizi Milletvekili Adaylarımız Sahada Anlatacak

ANKARA (ANKA)  - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sokaktaki vatandaşın özellikle ekonomik açıdan çok ciddi sorunları var. Çok güzel projeler hazırladık, 550 milletvekili adayımız bunları sahada anlatacak” dedi. CHP Bas

Haberler 09.04.2015, 13:42
Kılıçdaroğlu: Projelerimizi Milletvekili Adaylarımız Sahada Anlatacak

ANKARA (ANKA)  - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sokaktaki vatandaşın özellikle ekonomik açıdan çok ciddi sorunları var. Çok güzel projeler hazırladık, 550 milletvekili adayımız bunları sahada anlatacak” dedi.

CHP Basın Birimi tarafından, Kılıçdaroğlu ile Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz’un Genel Merkezde gerçekleşen görüşmesine ilişkin açıklamalar paylaşıldı.

Kılıçdaroğlu, saat 12.00’de TBMM’deki makamında bir araya geldiği Schulz ile akşam saatlerinde Genel Merkezde bir görüşme daha gerçekleştirdi. Görüşmede Schulz’un Kılıçdaroğlu’na iktidar temennisinde bulunarak, “Başbakan olduğunuzda da görüşme dileğiyle, Haziran’dan itibaren” dediği aktarıldı. Schulz’un “Nasıl şu andaki durum?” sorusu üzerine ise Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

“Aday listelerimizi açıkladık. Son derece olumlu tepkiler alıyoruz. Çok güzel projeler hazırladık, halkın önüne çıkmak için. 550 milletvekili adayımız bunları sahada anlatacak. Sokaktaki vatandaşın özellikle ekonomik açıdan çok ciddi sorunları var. O sorunları çözmek için tabi bizim güzel projeler hazırlamamız lazım. Vatandaşın borcu konusunda bir projemiz var. Yoksulluğu sonlandırmak için bir projemiz var. Emeklilerle ilgili bir projemiz var. Onların aldığı aylıklar çok düşük. Yani sonuçta çok iddialı projelerimiz var.”

Görüşmeye  Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik ile Milletvekilleri Aylin Nazlıaka ve Aykan Erdemir’in de katıldığı belirtildi. (ANKA)

(GO/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@