İç Ve Doğu Bölgeleri İçin Don Uyarısı

ANKARA(ANKA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu bölgelerinde don olayı, beklendiği belirtilirken, yaşanabilecek olumsu

Haberler 05.11.2014, 07:05
İç Ve Doğu Bölgeleri İçin Don Uyarısı

ANKARA(ANKA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu bölgelerinde don olayı, beklendiği belirtilirken, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre,  yurdun doğu bölgeleri ile zamanla batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara ile iç kesimlerde sabah ve gece saatlerinde sis hadisesi, iç ve doğu bölgelerde don olayı bekleniyor.

Hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor. Rüzgârın genellikle güney yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

-DON OLAYI VE SİS UYARISI-

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu bölgelerinde don olayı, Marmara ile ülkemizin iç kesimlerinde sis hadisesi beklendiği belirtilirken, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

-BÖLGELERİMİZDE HAVA-

MARMARA:  Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı iç kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, Batı Akdeniz'in yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Göller Yöresi’nde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

 

-BAZI İLLERİN HAVA SICAKLIĞI-

 

BURSA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.(21)

İSTANBUL: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.(17)

İZMİR: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu.(20)

ADANA: Az bulutlu ve açık.(24)

ANTALYA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu.(22)

ANKARA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.(14)

KONYA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.(14)

SAMSUN: Parçalı ve az bulutlu.(17)

TRABZON: Parçalı ve çok bulutlu.(14)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte don olayı bekleniyor.(3)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık.(16)

GAZİANTEP: Az bulutlu ve açık.(16)

ŞANLIURFA: Az bulutlu ve açık.(18)(ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@