Gökçek: Bütün Sahte Yeşilleri Protestoya Davet Ediyorum

-Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün gözetimindeki Eymir Gölü'nde çok sayıda ağacın restoran yapmak ya da genişletmek amacıyla kesilmesine te

Haberler 20.11.2014, 14:55
Gökçek: Bütün Sahte Yeşilleri Protestoya Davet Ediyorum

-Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün gözetimindeki Eymir Gölü'nde çok sayıda ağacın restoran yapmak ya da genişletmek amacıyla kesilmesine tepki gösterdi. Gökçek,  Twitter hesabından sivil toplum örgütlerini bu durumu protesto etmeye çağırarak, “Rant için, restoran için ağaç katliamına müsaade eden ODTÜ Rektörlüğü hesap vermeli... Ankaralı, neden Eymir'in ODTÜ'den alınarak belediye tarafından halka açılması gerektiğini şimdi anladın mı?” dedi.

ANKARA(ANKA) -Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün gözetimindeki Eymir Gölü'nde çok sayıda ağacın restoran yapmak ya da genişletmek amacıyla kesilmesine tepki gösterdi. Gökçek, Twitter hesabından sivil toplum örgütlerini bu durumu protesto etmeye çağırarak, “Rant için, restoran için ağaç katliamına müsaade eden ODTÜ Rektörlüğü hesap vermeli... Ankaralı, neden Eymir'in ODTÜ'den alınarak belediye tarafından halka açılması gerektiğini şimdi anladın mı?” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, takipçisi 2 milyon 150 bini aşan Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Eymir Gölü'nde ağaçların kesilmesini fotoğraflarla duyurdu. ODTÜ gözetimindeki Eymir Gölü kenarındaki ağaçların restoranlar için kesildiğini belirten Gökçek, Twitter hesabından şunları kaydetti:

“Eymir Gölü'nde ağaç katliamı. ODTÜ Rektörlüğü hesap vermeli. Rant için, restoran için ağaç katliamına müsaade eden ODTÜ hesap vermelisin. Ankara trafiğini rahatlatmak için Malazgirt Bulvarı'nı engellemek için yırtınan CHP Milletvekilleri neredesiniz? Bütün sahte yeşilcileri protestoya davet ediyorum. Protesto yapmazsanız, samimi değil, provokasyoncusunuz. Ankaralı, neden Eymir'in ODTÜ'den alınarak belediye tarafından halka açılması gerektiğini şimdi anladınız mı?” (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@