Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emniyet Güçlerimiz Milletimiz İçin Bir İftihar Kaynağıdır

ANKARA (ANKA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Halkımız için fedakarca görev yapan Emniyet güçlerimizin, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor olması az

Haberler 10.04.2015, 12:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emniyet Güçlerimiz Milletimiz İçin Bir İftihar Kaynağıdır

ANKARA (ANKA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Halkımız için fedakarca görev yapan Emniyet güçlerimizin, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor olması aziz milletimiz için bir iftihar kaynağıdır” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz’e bir mesaj gönderdi.

Erdoğan mesajında, “Ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının, halkımızın refah ve huzurunun korunmasında en büyük güvencemiz olan Türk Polis Teşkilatımız, kuruluşunun 170. yıldönümünü kutluyor” dedi.

Türkiye’nin gelişmesi, kalkınması ve daha parlak yarınlara ulaşılabilmesi için, Türkiye’deki huzur ve güven ortamının sürekliliğinin büyük önem taşıdığına dikkat çekerken, şunları kaydetti:

“Halkımız için fedakarca görev yapan Emniyet güçlerimizin, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor olması aziz milletimiz için bir iftihar kaynağıdır.

Polis Teşkilatımız, 170 yıllık bilgi ve deneyimiyle, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde büyük başarılara imza atmaktadır.

Türk Polis Teşkilatı, bundan sonra da halkımızın güven ve desteğiyle ülkemizde barış ve istikrarın korunması, vatandaşlarımızın huzur içinde yaşaması için yüksek vazife şuuruyla çalışmalarına devam edecektir.

Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın 170. Kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum.” (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@