Chp: Trt Ak Parti'ye Ne Kadar Zaman Ayırdı

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, TRT\'nin partilerin seçim bildirgelerine ne kadar zaman ayırdığını sordu.

Haberler 07.10.2015, 18:42
Chp: Trt Ak Parti'ye Ne Kadar Zaman Ayırdı

ANKARA (ANKA)- CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, TRT'nin partilerin seçim bildirgelerine ne kadar zaman ayırdığını sordu.

Bircan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına sunduğu soru önergesinde şöyle dedi:

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin 30 Eylül 2015 Çarşamba günü açıkladığı seçim beyannamesi ile ilgili olarak TRT’nin televizyon, radyo, internet sitesi, teleteks vb. tüm kanallarında kanallar bazında ve toplam ne kadar süre ile yayın ve haber yapılmıştır?

HDP’nin 2 Ekim 2015 Cuma günü açıkladığı seçim beyannamesi ile ilgili olarak TRT’nin televizyon, radyo, internet sitesi, teleteks vb. tüm kanallarında kanallar bazında ve toplam ne kadar süre ile yayın ve haber yapılmıştır?

MHP’nin 3 Ekim 2015 Cumartesi günü açıkladığı seçim beyannamesi ile ilgili olarak TRT’nin televizyon, radyo, internet sitesi, teleteks vb. tüm kanallarında kanallar bazında ve toplam ne kadar süre ile yayın ve haber yapılmıştır?

AKP’nin 4 Ekim 2015 Pazar günü açıkladığı seçim beyannamesi ile ilgili olarak TRT’nin televizyon, radyo, internet sitesi, teleteks vb. tüm kanallarında kanallar bazında ve toplam ne kadar süre ile yayın ve haber yapılmıştır?

Meclis’te grubu bulunmayan partilerin seçim beyannamesi açıklamaları ile ilgili olarak parti bazında TRT’nin televizyon, radyo, internet sitesi, teleteks vb. tüm kanallarında kanallar bazında ve toplam ne kadar süre ile yayın ve haber yapılmıştır?” (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@