Büyükşehir Belediyesi, Karakusunlar Mahallesinde İnşaat Yaptıracak

ANKARA(ANKA) -Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çankaya'nın Karakusunlar Mahallesi’nde, sosyal ve kültürel tesis-kreş kullanımında bulunan bir taşınmaz üzerine kapalı teklif usulü ile inşaat yaptıracak. Resmi Gazete'nin

Haberler 20.04.2015, 10:17
Büyükşehir Belediyesi, Karakusunlar Mahallesinde İnşaat Yaptıracak

ANKARA(ANKA) -Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çankaya'nın Karakusunlar Mahallesi’nde, sosyal ve kültürel tesis-kreş kullanımında bulunan bir taşınmaz üzerine kapalı teklif usulü ile inşaat yaptıracak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesine ait, Ankara'nın Çankaya İlçesi, Karakusunlar Mahallesi’nde sosyal ve kültürel tesis-kreş kullanımında bulunan taşınmaz üzerine, kapalı teklif usulü ile sınırlı ayni hak tesis edilerek inşaat yaptırılacak.

İşin tahmini keşif bedeli Çevre ve Şehircilik Bakanlığının “2014 yılı Yapı Yaklaşık Maliyetleri Hakkındaki Tebliği” esas alınarak 3 milyon 476 bin 88 TL olacak. İhale 30 Nisan 2015 Perşembe günü saat 14.00’de Hipodrom Caddesi No: 5 Kat: 18 Yenimahalle/Ankara adresindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi Binası içerisindeki Belediye Encümen Salonunda, Belediye Encümeni huzurunda yapılacak. İhale Şartnamesi ile diğer evraklar Hipodrom Caddesi No: 5 Kat: 14 Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Yeni Yerleşimler Şube Müdürlüğü’nden 08.00-17.00 saatleri arasında görülebilecek.

İstekliler, istenilen belgelerle birlikte teklif mektuplarını en geç ihale günü saat 12.00’ye kadar ihalenin yapılacağı Encümen Başkanlığına, (Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı) makbuz karşılında verilmesi şart olacak. Bu saatten sonra verilecek teklif mektupları veya herhangi bir nedenden dolayı (telgraf ve postada) meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecek.

Bu İşin şartnamesi 500 TL bedel karşılığında, ihale tarihinden en geç 1 gün önce Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığından temin edilebilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@