Anka 6 Nisan 2015 Pazartesi Gündemi

-ANKA 6 NİSAN 2015 PAZARTESİ GÜNDEMİ ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş. -BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN HİNDİSTAN’DA -Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, G20’nin iş dünyası kolunu oluşturan B20’nin Bölgesel Danışma Toplantısı’na kat

Haberler 06.04.2015, 03:04
Anka 6 Nisan 2015 Pazartesi Gündemi

-ANKA 6 NİSAN 2015 PAZARTESİ GÜNDEMİ

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

-BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN HİNDİSTAN’DA

-Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, G20’nin iş dünyası kolunu oluşturan B20’nin Bölgesel Danışma Toplantısı’na katılıyor, çeşitli temaslarda bulunuyor.

-FENERBAHÇE KAFİLESİNİN OTOBÜSÜNE SİLAHLI SALDIRI

-Fenerbahçe kafilesinin otobüsüne yapılan silahlı saldırıya ilişkin olarak, Kulüpler Birliği Vakfı olağanüstü toplanıyor.

-Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ile TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir araya geliyor. Görüşmenin ardından konuya ilişkin toplantı düzenleniyor. (Saat: 14.00/13.00)

-BAKAN YILDIZ’IN PROGRAMI

-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni yönetim kuruluyla Bakanlık’ta bir araya geliyor. (Saat: 10.00)

-BAKAN BİLGİN’İN PROGRAMI

-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Karayolları Genel Müdürlüğü’nde 65. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı’na katılıyor. (Saat: 09.00)

-TBMM’DE BASIN TOPLANTILARI

-CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Osman Korutürk, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural TBMM’de basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 11.00/11.30/12.00/13.00)

-CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN’IN BASIN TOPLANTISI

-Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 14.15)

-ADAY LİSTELERİNİN TESLİMİ İÇİN SON GÜN YARIN

-7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlere katılacak siyasi partilerin genel merkezlerinin, seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listelerini yarın en geç 17.00’ye kadar YSK’ya vermeleri gerekecek. Bağımsız olarak seçime katılacak adaylar da adaylığı için il seçim kurullarına en geç yarına kadar başvurabilecek.

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

“ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@