Anka 18 Mayıs 2015 Pazartesi Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.   -CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN’DA -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, valiliği ziyaret ediyor, Cumhuriyet Meydanı’ndaki toplu açılış törenine katılıyor. Belediye ile Sahra Sıhhiye Okulu ve

Haberler 18.05.2015, 10:28
Anka 18 Mayıs 2015 Pazartesi Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

 

-CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN’DA

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, valiliği ziyaret ediyor, Cumhuriyet Meydanı’ndaki toplu açılış törenine katılıyor. Belediye ile Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret ediyor. (Saat: 14.15/15.00/16.30/17.15)

 

-CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU ERZİNCAN VE SİVAS’TA

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Erzincan ve Sivas’ta düzenlenen mitinglerinde vatandaşlara sesleniyor. (Saat: 14.00/17.00)

 

-HDP LİDERİ DEMİRTAŞ MERSİN’DE

-HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Tevfik Sırrı Gür Stadyumundaki mitinginde vatandaşlara hitap ediyor. (Saat: 17.00)

 

-BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ VAN’DA

-Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Seçim Bürosu’nu ziyaret ediyor. Partisinin Erciş mitingine katılacak, kanaat önderleriyle yemekte bir araya gelecek. (Van/10.30/14.00/18.00)

 

-BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDOĞAN İSTANBUL’DA

-Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Pendik Belediyesi tarafından yaptırılan Ahmedi Hani Kültür Merkezi'nin açılışına ve TRT WORLD'ün test yayınına başlama törenine katılıyor. (Saat: 14.00/17.00)

 

-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın seçim bürosunu ziyaret edecek. Işık ve Yılmaz, "Yerli Malı Belgesi Tanıtımı ve KOBİ, Kadın ve Genç Girişimcilere Sağlanan Destekler Toplantısı"na katılacak.

Bakanlar Işık ve Yılmaz, Diyarbakır Valiliği ve MES Yağ Fabrikası  ziyaretlerinin ardından MİNA Galvanist ek tesislerinin açılış törenine katılacak, Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı Yönetim Ofisi'ni ziyaret edecek. (Diyarbakır/09.30-17.00)

 

-BAKAN YILDIZ KAYSERİ’DE

-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılıyor. (Saat: 09.00)

 

-BAKAN İSLAM’IN PROGRAMI

-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Ailemle Huzurluyum 81 İl 81 Aile" Projesi'nin açılışına katılıyor. Onur Belgesi Dağıtım Töreni'ne katılıyor. (Saat: 10.00)

 

-BAKAN ÇAVUŞOĞLU UKRAYNA’DA

-Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kırım Tatarlarının sürgün edilmesinin yıl dönümü  nedeniyle Kiev'de düzenlenecek etkinliğe katılıyor.

 

-TBMM’DE BASIN TOPLANTILARI

-CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner TBMM’de basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 11.30)

 

-CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN’IN BASIN TOPLANTISI

-Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 12.15)

 

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@