Anka 16 Mayıs 2015 Cumartesi Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.   -CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL’DA -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beyoğlu Belediyesi Hizmet Binasının açılışına, Sultangazi Belediyesi’nin toplu açılışına katılıyor. Sinan Erdem Spor

Haberler 16.05.2015, 16:10
Anka 16 Mayıs 2015 Cumartesi Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

 

-CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL’DA

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beyoğlu Belediyesi Hizmet Binasının açılışına, Sultangazi Belediyesi’nin toplu açılışına katılıyor. Sinan Erdem Spor Salonu’nda 8.Uluslararası Öğrenciler Buluşmasına katılıyor. (Saat: 11.00/13.00/15.00)

 

-BAŞBAKAN DAVUTOĞLU BURSA VE BALIKESİR’DE

-Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Bursa ve Balıkesir’deki mitinglerinde vatandaşlara hitap ediyor. Valiliği ziyaret ediyor. (Saat: 14.00-15.30/16.35-17.00)

 

-CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU KOCAELİ VE ADANA’DA

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin  Kocaeli ve Adana’da partisinin mitingine katılıyor. (Saat: 14.0016.00)

 

-MHP LİDERİ BAHÇELİ ANTALYA VE KONYA’DA

-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kepez Arena Miting Alanı'nda ve Konya şehir meydanında düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap ediyor. (Saat: 13.00/18.00)

 

-HDP LİDERİ DEMİRTAŞ ŞANLIURFA VE GAZİANTEP’TE

-HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Topçu Meydanı ve Demokrasi Meydanı’ndaki mitinglerde konuşuyor. (Saat: 16.00/18.0)

 

-HDP LİDERİ YÜKSEKDAĞ MANİSA’DA

-HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Soma'da bazı sendikaların ve meslek örgütlerinin düzenleyeceği yürüyüşe ardından da mitinge katılıyor. (Saat: 11.00/12.00)

 

-BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN KAHRAMANMARAŞ VE GAZİANTEP’TE

-Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, esnaf ziyaretinde bulunuyor. 11. Ortadoğu Altın ve Mücevher Fuarı’nı ziyaret ediyor.

-Başbakan Yardımcısı Babacan, Gaziantep Ekonomik Forumu’na katılıyor. (Saat: 11.30/13.30)

 

-BAKAN İSLAM SAKARYA’DA

-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ile toplantıya katılıyor. Çeşitli ziyaretlerde bulunuyor. (Saat: 11.00-20.30)

 

-BAKAN IŞIK KOCAELİ’NDE

-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kitap fuarı açılışına katılıyor. 21 Mayıs Kafkasya'dan Göçün 100. Yılını Anma etkinlikleri törenlerine katılıyor. GÜÇDEF 4. Geleneksel Dayanışma Gecesi'nde bulunuyor. (Saat: 11.00-21.00)

 

-BAKAN YILDIZ SİVAS’TA

-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, valiliği ziyaret ediyor. Buruciye Santranç Turnuvası’nın açılışına katılıyor. Resim, şiir ve kompozisyon yarışması ödül töreninde ve atık işleme merkezi açılışında bulunuyor. Partisinin il teşkilatını ziyaret ediyor. (Saat: 10.00-15.00)

 

-BAKAN CANİKLİ KIRŞEHİR’DE

-Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, 28. Ahilik Haftası kapanış toplantısına katılıyor. (Saat: 10.45)

 

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@