Anadolu'nun Renkleri Karşıyaka'da

İZMİR (ANKA) - Sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren Karşıyaka Belediyesi, Türkiye’nin farklı yörelerinden en güzel damak tatlarını Karşıyaka’da buluşturdu. 55 farklı ilden 2 bin 500 yöresel ürün Karşıyakalılar

Haberler 10.04.2015, 11:46
Anadolu'nun Renkleri Karşıyaka'da

İZMİR (ANKA) - Sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren Karşıyaka Belediyesi, Türkiye’nin farklı yörelerinden en güzel damak tatlarını Karşıyaka’da buluşturdu. 55 farklı ilden 2 bin 500 yöresel ürün Karşıyakalıların beğenisine sunuldu.

-YÖRESEL ÜRÜNLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI-

Bostanlı Pazaryerinde başlayan Anadolu’nun Renkleri Karşıyaka’da Buluşuyor etkinliğine, sabahın ilk saatlerinden itibaren Karşıyakalılar yoğun ilgi gösterdi. Farklı illerden getirilen yöresel ürünler büyük ilgi toplarken, her damak tadına uygun yiyecekler de beğeni topladı.

-GİRİŞLER ÜCRETSİZ-

55 farklı ilden, 2 bin 500 yöresel ürünün sergileneceği etkinlik için 75 stant açıldı. 10-13 Nisan tarihleri arasında Bostanlı Pazaryeri’nde gerçekleşecek etkinlik için girişler ücretsiz ve halka açık olacak. Misafirlerin unutulmaz Anadolu lezzetlerini tadacağı “Anadolu’nun Renkleri Karşıyaka’da Buluşuyor” etkinliği, belirtilen tarihlerde 10.30- 20.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@