6 İlde Açık Artırmayla Gayrimenkul Satımı

ANKARA(ANKA) -Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş., 6 ilde bulunan 13 gayrimenkullerin satışını açık artırmayla yapacak. Gayrimenkul satışına ilişkin ilanlar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre,

Haberler 15.04.2015, 09:25
6 İlde Açık Artırmayla Gayrimenkul Satımı

ANKARA(ANKA) -Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş., 6 ilde bulunan 13 gayrimenkullerin satışını açık artırmayla yapacak.

Gayrimenkul satışına ilişkin ilanlar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. İstanbul, Mersin, Düzce, Zonguldak, Eskişehir ve Bilecik illerinde yer alan 13 gayrimenkulü açık artırma usulüyle yapılacak. Söz konusu gayrimenkuller için gerekli geçici teminat bedeli 5 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişecek. Son teklif verme tarihi 20 Mayıs - 2 Haziran arasında olacak.

İhaleler, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “Pazarlık” usulü ile gerçekleştirilecek. İhale Komisyonunca gerekli görülmesi halinde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla “açık artırma” suretiyle sonuçlandırılabilecek.

Satışa konu taşınmazlardan birine teklif verilebileceği gibi ayrı ayrı olmak koşuluyla birden fazla taşınmaz için de teklif verilebilecek. Verilen teklifler herhangi bir şartı içeremeyecek ve birden fazla teklif verilmesi halinde bu teklifler birbiriyle ilişkilendirilemeyecek. (ANKA)

 (AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@