Altın kahini Haluk Özdil'den yeni altın açıklaması geldi! Altının yeni fiyatına şaşıracaksınız!

Son günlerde YouTube üzerinden yaptığı yayınlarla adından söz ettiren yazar Haluk Özdil yeni bir video yayınlayarak altın ile ilgili yeni tahmini açıkladı.

Finans 22.11.2021 - 21:14 22.11.2021 - 21:14 Mustafa Çokyaşar

Kendisi ismiyle Youtube'da kanal sahibi olan  Haluk Özdil, geçtiğimiz günlerde altın 650 lira olacak demiş ve büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Ancak 650 lira tahmininin kısa bir süre içerisinde tutmasıyla merakla takip edilmeye başlandı.

Son olarak kendi kanalında 'Altın ne zaman 800 lira olacak?' başlıklı bir video yayınlayarak altın fiyatı için önemli tarihleri duyurdu.

Haluk Özdil, video başlığındandan da anlaşılacağı üzere gram altının 800 lira olacağını söyledi. Haluk Özdil, büyük yatırıcımlarla ilgilenmediğini, küçük yatırımcılarla ilgilendiğini söyleyerek altın fiyatları düşecek haberlerinin kasıtlı yapıldığını söyledi. "FED'in, 12-13 Aralık, varlık alımlarını stabil tutabilir. Emlak balonu artık şişti. Altında kayışın yükseleceğini düşünüyorum" diyerek altın fiyatlarının yükseleceği tarih için Aralık'ı işaret etti.

"Nisan-Haziran ayına dikkat"  uyarısında bulunan Özdil "Nisan ve Haziran ayında daha da yükselecektir. Bu aylarda ciddi artışlar bekliyoruz. Dünyada enflasyonu durdurmak mümkün değil. Eğer bu mümkün olursa altın fiyatlarının yükselişi durdurulur" diye konuştu. Özdil, Aralık ayı ile birlikte altının yükselişe geçeceğini söyledi ve bu yükselişin uzun sürmeden 800 lira seviyelerine kadar çıkabileceğini iddia etti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@