Alişan Bir Ölüm Haberiyle Daha Yıkıldı! Ailesinden En Yakından Biriydi

Ünlü şarkıcı Alişan kardeşinin ölüm haberiyle zor bir dönem geçirirken gelen ikinci bir ölüm haberi ünlü şarkıcıyı yıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Magazin ve müzik dünyasının en sevilen isimlerinden birisi olan Alişan, art arda gelen ölüm haberiyle yıkıldı. Ünlü şarkıcı kısa süre önce genç yaşta hayatını kaybeden kardeşi ile yasa boğulmuştu. İkinci ölüm haberi ise yine çok yakınından geldi. 

ALİŞAN'I KAHREDEN İKİNCİ ÖLÜM HABERİ

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kuzeni geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Alişan'ın kuzeni Ozan Ebcin banyoda düşerek kafasını çarptı. Beyin kanaması geçiren genç isim hayatını kaybetti. Ozan Ebcin kısa süre önce Alişan'ın kardeşinin cenazesinde yer almıştı. 

Ozan Ebcin'in geçirdiği kazaya ilişkin olarak elde edilen ilk bilgilerde ise, genç yaşta olan adamın banyoda ayağının  kaydığı ve düştüğü öğrenildi. Kafasını sert zemine vuran Ozan Ebcin'in hemen hastaneye kaldırıldığı ve beyin kanaması geçirdiği öğrenildi. Hastanede müdahalesine başlanmış olmasına rağmen genç adamın hayatını kaybetti öğrenildi. 

Habertürk'te yer alan haberde; Alişan'ın Ozan Ebcin'ni çok sevdiği hatta süt kardeşi oldukları ifade edildi. 

KARDEŞİNİ KORONADAN KAYBETMİŞTİ

Alişan kardeşini kısa süre önce koronavirüs salgını nedeniyle kaybetmişti. Kardeşi için bir mevlüt okutan Alişan mevlit öncesinde akşam ezanını kendisi okurken, mevlide gelenlere lokma ve yemek dağıtılmıştı.

HABERİ PAYLAŞ: