Aktif Bank'tan nakite sıkışanlar için ilaç gibi kampanya! 1.000 TL kredi N Kolay aracığıyla faizsiz veriliyor

Aktif Bank, kendi iştiraki olan N Kolay aracılığıyla nakite sıkışanlar için yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. 1.000 TL faizsiz krediyi şubeye gitmeden anında almak için yapmanız gerekenler...

Finans 23.11.2021 - 01:07 23.11.2021 - 01:07 Mustafa Çokyaşar

Aktif Bank, yalnızca 12 şube ile hizmet veren, Passolig ve N Kolay gibi kurumları bünyesinde bulunduran bir bankadır. Aktif Bank, bireysel müşterilere ulaşmak için son günlerde N Kolay'a yatırımlarını artırmış durumda. N Kolay'ın güncellenen yeni uygulamasına özel hazırlanan bir kampanya ile yeni müşterilere ulaşmak isyeten banka, kaçırılmayacak bir fırsat sundu.

Kampanya kapsamında N Kolay uygulamasını indirerek iOS ya da Android telefonlarına yükleyen kişiler, 1.000 TL'lik krediden 30 gün içinde ödemeleri durumunda 1 lira dahi masraf, faiz vs. ödemeden yararlanabilecek. Üstelik 30 gün içinde ödeyemezseniz yalnızca ödemediğiniz için faiz işletilecek. 60 gün boyunda ödeyememeniz durumunda ise 60 günün sonunda ödemeniz gereken toplam tutar 1.071 lira olacak. Kısacası kampanya ile 1.000 lira kredi çeker ve 30 gün içinde öderseniz faizsiz, 60 gün sonra öderseniz ise 71 lira ücret ödemeiş olacaksınız. Ayrıntılı ödeme planı için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. 

resim_2021-11-23_005446 N Kolay uygulamasını indirdikten sonra kolayca kolayca kayıt oluşturabilirsiniz. Sizden yalnızca Adınız Soyadınız, TC Kimlik Numaranız, Kimlik Seri Numaranız, Doğum Tarihiniz, Doğum Yeriniz ve son olarak da ikamet adresiniz istenmektedir. Üyeliği oluşturduktan sonra Aktif Bank'a ait bir hesap ve iban numarası ve N Kolay Sanal Kart bilgilerine uygulama üzerinden hemen erişebileceksiniz.  Daha sonra başvurular bölümünden 1.000 TL'lik kredi başvurusu yapmanız durumunda adınıza açılmış olan Aktif Bank hesabınıza anında yatacaktır. Parayı dilerseniz anlaşmalı ATM'lerden, dilerseniz başka bir hesabınıza hiçbir ücret ödemeden FAST ya da EFT yaparak transfer edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@