Akbank'tan yeni müşterilere özel: 5.000 TL faizsiz kredi fırsatı!

Akbank yeni müşterilerine özel hazırladığı kampanya ile koşulları sağlayanlara faizsiz 5.000 TL kredi vereceğini açıkladı.

Finans 08.10.2021 - 12:11 08.10.2021 - 12:11 Mustafa Çokyaşar

Akbank, Mobil uygumala ile yeni banka müşterisi olacak kişilere özel 5.000 TL krediyi faizsiz ve masrafsız vereceğini duyurdu. Kampanyadan yararlanabilmeniz için NFC destekli bir telefon ve yeni çipli kimlik kartına ihtiyacınız bulunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında elde edeceğiniz diğer fırsatlar ise şu şekilde:

  • 1 yıl Akbank Mobil ve İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız EFT/Havale/FAST işlerimleriniz için herhangi bir ücret alınmayacak.
  • Limit üstü para çekme ve ortak ATM ile yapacağınız işlemleriniz ücretsiz olacak.
  • Kredi çekmek için herhangi bir şubeye gidip kağıt imzalamanız veya kefil göstermeniz gerekmeyecek.

Akbank müşterisi değilseniz artık şubeye gitmeye gerek kalmadan, Akbank Mobil'i uygulama mağazasından indirmeniz yeterli.

Uygulamanın içinden "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıklayıp, bilgilerinizi girdikten sonra Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak sadece birkaç dakika içinde dilediğiniz yerden ve 7/24 Akbanklı olabilirsiniz.

İşleminizi tamamlayıp Akbanklı olduktan sonra tüm bankacılık hizmetlerimizden anında yararlanmaya başlayacaksınız. 

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra belirlediniz şifre ile Akbank Mobil'e giriş yapıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yalnızca 5.000 TL'ye kadar talep edeceğiniz kredilerden faiz ve masraf alınmayacak.

akbank-20211008-0001

Gelişmelerden Haberdar Olun

@