Akbank'tan Görülmemiş Satılık Konut Fırsatı! 81 Bin Liraya 3+1 Konut Alabilirsiniz!

Akbank yaptığı duyuru sonrasında görülmemiş satılık konut fırsatı sunduğunu açıkladı. 3+1 konutu görülmemiş bir fırsatla 81 bin liraya almak mümkün olacak.

Finans 07.08.2021 - 11:05 07.08.2021 - 11:05

Akbank yapmış olduğu yeni açıklamalarla birlikte konut sahibi olmak isteyenlere fırsat sunmaya devam ediyor. Son dönemlerde bankaların ev alma hayali kuran vatandaşlara yönelik yayınladığı konut ilanları ile birlikte pek çok kişi ucuza ev sahibi olabiliyor. Bankalar tarafından satışa çıkarılan konutlar büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Akbank yayınladığı yeni duyuru sonrasında icralık daireleri satışa sunduğunu açıkladı. İcralık daireler ise ülkenin pek çok noktasında banka ile iş birliği yapmış ancak borcunu taahhüt ettiği şekilde ödeyememesi nedeniyle bankanın taşınmazlara el koyması sonucunda ortaya çıkıyor. Akbank ülkenin pek çok noktasında satışa çıkarılan daireler hakkında düzenli olarak internet sayfasında açıklama yapmaya devam ediyor.

81 BİN LİRAYA KONUT SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ!

5-2

İcralık işlemler sonrasında bankalar tarafından dairelerin satışa çıkarılmasının ardından ucuz konut, araç ya da arsa satın almak isteyen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ortaya çıktı. Akbank tarafından konutlar büyük ilgi görmeye devam ediyor. Pek çok ilde satışa çıkarılan taşınmazlar alıcısı ile buluşmayı bekliyor. Alım süreci hakkında bankayı arayarak banka temsilcileri ile iletişime geçmek son derece önemli.

Akbank tarafından 81 bin liraya Muş ilinde satışa çıkarılan konut şimdiden alıcılar tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Bankanın satışa çıkarıldığı rakam ise tam olarak 81 bin 375 lira olarak açıklandı.

Muş’un merkezinde bulunan konut 3 oda ve 1 salondan oluşuyor. Geniş olmasına rağmen uygun fiyatlı olması nedeniyle pek çok alıcının şimdiden yoğun ilgi gösterdiği belirlendi. Dairenin kullanılabilir alanı ise 100 metrekare olarak açıklandı. Bankaya ihaleye katılmak için yatırılması beklenen teminat bedeli ise 8 bin 138 lira olarak açıklandı.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@