Akbank Youtube Premium üyeliğini ücretsiz verecek!

Akbank, gençlere özel Akbank FAV programı kapsamında YouTube Premium ödemelerinin tamamını geri iade edeceğini açıkladı.

Finans 11.10.2021 - 12:38 11.10.2021 - 12:39 Mustafa Çokyaşar

​Akbank Kart'ınızla üyelik ödemenizi yaptığınız zaman ödediğiniz tutar kadar indirim kazanabiliyorsunuz.  Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV'a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle Akbank Mobil üzerinden Akbank FAV programına katılım sağlanması gerekiyor. Ardından ise 01 – 31 Ekim  2021 tarihleri arasında YouTube platformuna ait üyelik bedeli ödemelerini Akbank Kartları ile yapan Akbank FAV üyeleri, ilgili aydaki ödeme tutarları kadar indirim kazanıyorlar.

Kampanya sadece Youtube'un kendi web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden Akbank'ın Bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank Banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılan üyelik ödemelerinde geçerlidir. Ticari kartlar ve Bank'O Card Axess kampanyaya dahil değildir.  

Hak edilen indirim tutarı, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra kampanya bitiş tarihinden sonraki 7 iş günü içinde ödemelerin gerçekleştiği Akbank Banka veya Kredi Kartına yükleniyor.

Bu sayede 25,99 TL değerinde 6 kişinin kullanabileceği YouTube Premium Aile paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@