Akbank ve OPET'ten ilaç gibi gelecek akaryakıt ve otogaz kampanyası! Anında hesaba yatıyor!

Akbank ve OPET el ele verdi, akaryakıt ve otogaz fiyatlarının cep yaktığı bugünlerde vatandaşları bir nebze de olsa rahatlatacak bir kampanyaya imza atıldı!

Finans 28.10.2021 - 11:24 28.10.2021 - 11:24 Ali Parim

Özellikle döviz kurundaki yükselişle birlikte akaryakıt ve otogaz fiyatlarına gelen zamlar cep yakmaya başlarken, OPET ve SUNPET istasyonlarından alışveriş yapan vatandaşlara ilaç gibi gelecek bir kampanya başlatıldı. Söz konusu iki istasyondan tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz harcamasında, müşterilere 40 TL'ye varan chip-para hediye edileceği açıklandı. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için müşterilerin Axess kartına sahip olmaları gerekiyor. 

15 Kasım 2021'e kadar devam eden kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması gerekiyor. Öte yandan Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarasından ilk harcamadan önce “OPET” yazıp 4566’ya SMS gönderenler de 30 TL chip-para kazanıyor.Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında hesaba yatıyor. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler değil, tüzel veya şahıs şirketleri de faydalanabiliyor. Kampanyanın detaylarına Axess'in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@