Acun Ilıcalı'dan Tv8,5 kanalına bomba transferler! Şansal Büyüka ve Mehmet Demirkol Maraton programı ile geri dönüyor!

Acun Ilıcalı'nın Tv8 kanalını satın alması ile birlikte Tv8,5 kanalını oluşturduğu geçtiğimiz dönemlerde kanalı futbol ağırlıklı bir yapıya dönüştüreceği bilgisine ulaşıldı. Gelen bilgiler sonrasında ise haftalık değerlendirmeli bir program için kollar sıvandı. Acun Ilıcalı'dan Tv8,5 kanalına bomba transferler! Şansal Büyüka ve Mehmet Demirkol Maraton programı ile geri dönüyor!

Acun Ilıcalı'dan Tv8,5 kanalına bomba transferler! Şansal Büyüka ve Mehmet Demirkol Maraton programı ile geri dönüyor!

Acun Ilıcalı'dan Tv8,5 kanalına bomba transferler! Şansal Büyüka ve Mehmet Demirkol Maraton programı ile geri dönüyor! Acun Ilıcalı'nın Tv8 kanalını satın alması ile birlikte Tv8,5 kanalını oluşturduğu geçtiğimiz dönemlerde kanalı futbol ağırlıklı bir yapıya dönüştüreceği bilgisine ulaşıldı. Gelen bilgiler sonrasında ise haftalık değerlendirmeli bir program için kollar sıvandı. Türkiye'nin en büyük medya patronları arasında yer alan Acun Ilıcalı yeni kanalı için çalışmalarına resmi olarak başladı.

Tv 8,5 kanalı için çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten Acun Ilıcalı yeni sezon için futbol dünyasının duayen isimleri ile bir araya geliyor. Şimdiden yeni yapılanma için çalışmalarını sürdüren Tv 8,5 kanalı Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Fırat Aydınus ve Murat Kosova gibi isimlerle çalışıyor. Ünlü televizyoncunun adı gündeme bomba gibi düşerken bu yapılanmada Şansal Büyüka'nında olacağı söyleniyor.

Sina Koloğlu açıkladı, yakın zamanda duyurulacak!

Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu'nun elde ettiği bilgilere göre Acun Ilıcalı tarafından yeni futbol programının moderatörlüğü için ise Şansal Büyüka konuşuluyor. Tv 8,5'da yapılması beklenen yeni futbol programı için ise Cuma ve Cumartesi günleri konuşuluyor. Program için haftada 1-2 karşılaşma yorumlamaları düşünürken "Maraton" tarzında bir program için çalışmalar şimdiden başladı.

Sina Koloğlu tarafından yapılan haberde ise Şansal Büyüka tarafından böyle bir program yapma isteği olmadığını açıkladı. Bu durumu Acun Ilıcalı'ya ileten Büyüka için ise şu teklif gündeme düştü. Haftada bir tek kişilik bir ‘Haftalık değerlendirme’ programı yapabileceği yönünde görüş bildirdiği bilgisine ulaştığını söyledi. Öte yandan Koloğlu yazısında, şu an kesin bir durum olmadığına ancak karşılıklı görüşmelerin yapıldığına dikkat çekti.

Görüşmeler devam ediyor!

Sina Koloğlu yayınladığı yazısında ise Tv 8,5 kanalında Acun Ilıcalı'nında sahibi olduğu Hull City karşılaşmalarınında yayınlanması bekleniyor. Bunun için ise beIN Sports ile görüşmeler gerçekleştirdiği iddia edilen Acun Ilıcalı'nın kendi takımının karşılaşmalarını şifresiz olarak Hull City'de yayınlayacak.

“Bu benim görüşüm, bir ön sezi de; Mehmet Demirkol. Ekranın ‘güvenilir yüzü’ olarak her daim öne çıkan bir isim. Edindiğim izlenim şu sıra Socrates’ te yazan Demirkol’u Acun’un kanalında görmek istediği isimlerden biri. Ekipte yer alırsa, sürpriz olmayacak”