Manisa'da 2 müteahhit ile Başhekim Ayer, FETÖ'den tutuklandı

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, ()- MANİSA'da Fethullaçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan müteahhitler Fikret Taşçı ile Abdulcabbar Kara ile Manisa Ruh...

Haberler 31.08.2016, 18:44 01.09.2016, 00:55
Manisa'da 2 müteahhit ile Başhekim Ayer, FETÖ'den tutuklandı

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, ()- MANİSA'da Fethullaçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan müteahhitler Fikret Taşçı ile Abdulcabbar Kara ile Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ahmet Ayer, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından Manisa'da başlatılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, geçen 10 Ağustos'ta daha önce mal varlıklarına el konulan müteahhitler Fikret Taşçı ile Abdulcabbar Kara, 18 Ağustos'ta da Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ahmet Ayer gözaltına alındı. Gözaltına alınan üç kişi, İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardınan bu sabah adliyeye sevk edildi. İşadamları Taşçı ve Kara ile Başhekim Ayer, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Bu tutuklamalarla birlikte kentte bugüne kadar FETÖ/PDY'ye yönelik yürütülen soruşturma kasamında tutuklanların sayısının 243'e ulaştığı açıklandı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@