Kütahya'da gaspçı dehşeti (2) - yeniden

KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Şükriye Kaymaz'ın evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadını havluyla boğmaya kalkıp, kolundaki 5 altın bileziği alarak kaçtı. Olay, dün sabah saatlerinde Lala Hüseyin Paşa Caddesi'ndeki meydana geldi. Apartmanın...

Haberler 31.08.2016, 14:20 01.09.2016, 01:06
Kütahya'da gaspçı dehşeti (2) - yeniden

KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Şükriye Kaymaz'ın evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadını havluyla boğmaya kalkıp, kolundaki 5 altın bileziği alarak kaçtı.
Olay, dün sabah saatlerinde Lala Hüseyin Paşa Caddesi'ndeki meydana geldi. Apartmanın 3'üncü katında oturan ve yalnız yaşayan Şükriye Kaymaz'ın evine giren kimliği belirsiz bir kişi, kadının yüzünü havluyla kapatarak boğmaya çalıştı. Ardından Kaymaz'ın kolundaki 5 bileziği zorla alan şüpheli evden ayrıldı. Bir süre sonra eve Kaymaz'ın eski kiracısı Melek Sunar geldi. Melek Sunar, Şükriye Kaymaz'ı baygın halde bulunca durumu polise bildirdi.
Kolundaki bilezikleri alınan Şükriye Kaymaz polislere, "Her sabah evime gelinim geliyordu ve bana kahvaltı hazırlıyordu. Onun işi çıktığı için eski kiracımız geldi. Ancak o gelmeden önce yüzünü havluyla kapatmış olan bir erkek içeriye girip kolumdaki bilezikleri zorla aldı. Ardından da yüzümü havluyla kapayıp beni öldürmeye kalktı. Daha sonra ben bayılmışım. Bu kişinin eve nasıl girdiğini bilemiyorum. Ancak anahtarı kapının önünde terliğin içerisine koyuyorduk" dedi.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, Şükriye Kaymaz'ı gasp eden kişinin yakalanmasına çalışıldığını belirtti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@