3600 ek gösterge bekleyenlere ve sözleşmelilere müjde: Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi. 3600 ek gösterge ve sözleşmelilerin kadroya alınması çalışmaları 2022'de tamamlanacak!

Kamu Haberleri 05.10.2021 - 15:23 05.10.2021 - 15:25 Ali Parim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan milyonlarca memurun merakla beklediği 3600 ek gösterge ve sözleşmelilere kadro verilmesi konularında müjdeli bir haber geldi. 

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyeti Külliyede kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ziyarette 3600 ek gösterge ve sözleşmelilere kadro konularının 2022 yılında tamamlanması için gerekli talimatı verdi.

memur sen genel başkanı ali yalçın cumhurbaşkanı erdoğanı ziyaret etti 1

Müjdeli haberi ise Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Twitter hesabından memurlarla paylaştı. 

Memur-Sen Heyeti olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüklerini belirten Yalçın, 3600 ek gösterge ve sözleşmelerilerin konusunun 2022 yılı içerisinde çalışılıp tamamlanması yönündeki kararlarını Cumhurbaşkanı'na ilettikleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da kararın hayata geçmesi için özel talimat verdiğini bildirdi. 

memur sen genel başkanı ali yalçın cumhurbaşkanı erdoğanı ziyaret etti 3

Ali Yalçın ayrıca 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunula ilgili değişiklik ihtiyacını da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a akartıklarını ve kanunun ILO normlarına uyarlanmasını istediklerini ifade etti.

Yalçın son olarak Toplu Sözleşme sürecindeki özel ilgisi ve kabulü için Memur-Sen adına Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ettiğini bildirdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@